IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто ЉуБчо се враќа во политиката???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто ЉуБчо се враќа во политиката???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 25>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 21:01
зошто би ги следел бугарските медиуми сеа па јас????
ретко и нашите да ги следам само заради она лаење,префрлање вина па стрижена била не бе бричена.....бла бла бла....
а од друга страна и не го разбирам бугарскиот јазик.....а воедно и антипатичен ми е и најнемилозвучен
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 21:03
Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

зошто би ги следел бугарските медиуми сеа па јас????
ретко и нашите да ги следам само заради она лаење,префрлање вина па стрижена била не бе бричена.....бла бла бла....
а од друга страна и не го разбирам бугарскиот јазик.....а воедно и антипатичен ми е и најнемилозвучен



Зошто најдобро ќе го поразиш непријателот ако знаеш се за него.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 21:06
Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

зошто би ги следел бугарските медиуми сеа па јас????
ретко и нашите да ги следам само заради она лаење,префрлање вина па стрижена била не бе бричена.....бла бла бла....
а од друга страна и не го разбирам бугарскиот јазик.....а воедно и антипатичен ми е и најнемилозвучен



Зошто најдобро ќе го поразиш непријателот ако знаеш се за него.



Никогаш не ме интересирало тоа......
Тука во виртуелното да речам обидите за наоѓање на заеднички јазик некогаш се и невозможни.Па однесувајсе како најдобро тебе ти одговара и прилега.....
Ако сакам некој да поразам не ми треба ништо да знам за него.....Едноставно го поразувам .... TRUST ME
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 21:08
И еве мајмунот татарски што вика..


Цитирај Авторот посочува: зошто се срамиме и бегаме од фактот дека сето тоа што е позитивна македонска револуционерна традиција произлегува токму од егзархискиот дел на македонскиот народ. Нема да кажам никаква нова вистина ако го споменам фактот дека и Гоце Делчев и Даме Груев, Ѓорче Петров и Пере Тошев - треба ли да ги набројам сите - биле учители на бугарската егзархија



Ова го кажува во смисолот дека они работеле за Бугарската влада зошто се осеќале за Бугари, и као демек ние сега се срамиме од тој факт зошто сме фиромизирани Србомани(ние сме тоа за Бугарите)..
Абе ајде молим те а да го прашам Љубчо дали го има читано Мисирков или???


Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

зошто би ги следел бугарските медиуми сеа па јас????
ретко и нашите да ги следам само заради она лаење,префрлање вина па стрижена била не бе бричена.....бла бла бла....
а од друга страна и не го разбирам бугарскиот јазик.....а воедно и антипатичен ми е и најнемилозвучен



Зошто најдобро ќе го поразиш непријателот ако знаеш се за него.



Никогаш не ме интересирало тоа......
Тука во виртуелното да речам обидите за наоѓање на заеднички јазик некогаш се и невозможни.Па однесувајсе како најдобро тебе ти одговара и прилега.....
Ако сакам некој да поразам не ми треба ништо да знам за него.....Едноставно го поразувам .... TRUST ME



За ова имаш право, инаку знаеш што викаат јазикот коски нема но коски крши, повеќе боли кога на некој со доказ ќе му го залепиш во лице..а и послатко е.. верувај ми мене

Изменето од Vladimir88 - 10.Ноември.2008 во 21:09
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 21:10
Човекот има бугарско потекло бе !
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 21:11
Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

Човекот има бугарско потекло бе !



Кој човек??
Љубчо или Делчев?
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 21:13
Љубчо !!!!!!! кој? јас да не сакаш(ту ту скраја да е)
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 23:22
.. go slushav Sem vatkins... go simnale Ljubco od vlast Amerite.. so prikrpeni aferi....sega mu ja krojat kapata i na Gruevski... shto prijateli si imame...
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 23:38
Da dade pokritie na fondacija Gjorgievski, koja e prodolzjena rak na BKAGOVESTIE.  Zanachi: bisnisot da si go vrati. Ne e roden toj za politika. Kriminalot e vo prashanje.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 02:43
Љубчо Георгиевски ќе се кандидира за градоначалник на Скопје изненадување

Тоа ли била маката?
Прво се думаше за Делчево, ама му пораснал апетитот...

А во текстот посебно ми падна во очи една реченица:
„Се што досега излезе како предлог за прв човек на градот за нас е несериозно со оглед дека таа функција е една од носечките по важност, а градот Скопје располага и со огромен буџет.“

А кај се парите, таму е и Љубчо... во комплет со Снешка, разбира сеголема%20насмевка


Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 10:51
aha, pak ke imame balovi od Blagovestie ...
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 08:27
jas slusnav se razvele..
Кон врв
Polaris Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 1514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polaris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 23:20
 Зошто ЉуБчо се враќа во политиката???
 
 
 
Golemiot bugarski proekt za Makedonija prodolzuva zaradi toaнамигнување
Hayatta kimseye güvenme! çünkü beyaz gülün gölgesi bile siyahtır.
Кон врв
afrodit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 272
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај afrodit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 01:38
Ljube Boskoski se vraka ponegovata vtorostepena misija.i taa misija mu e posledna.a toa e KRAJOT NA MAKEDONIJA.

a ljubco mu e profesor na ljube pa zaednicki ke startuvaat po nivnata misija


Изменето од moira - 22.Јануари.2009 во 11:54
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.