IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Барам програма
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам програма

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 16>
Автор
Порака
HI)H( Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HI)H( Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2008 во 15:53
eve slika


Ucom Model :UC-218 e modelot

Изменето од HI)H( - 28.Ноември.2008 во 15:53
1 Година верен форумџија
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2008 во 23:10
Originally posted by HI)H( HI)H( напиша:

eve slika


Ucom Model :UC-218 e modelot

еве ти
http://rapidshare.com/files/149378564/Ucom_driver.rar
Кон врв
HI)H( Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HI)H( Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2008 во 17:24
mnogu fala
1 Година верен форумџија
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2008 во 22:35
Нема проблем за тоа сме на форумов да си помагаме
Кон врв
HI)H( Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HI)H( Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2008 во 23:50
така е ама незнам зс не ми се уклучува камерата
1 Година верен форумџија
Кон врв
Nikki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 259
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 12:34
Moze li nekooj da mi dade link za dobar AAC to MP3 Convertor, normalno so krak

FALA FALA
Кон врв
zakon sam Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zakon sam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 16:53
Dali ima nekoja programa sto ce mi kaze na primer koja audio karta koristam ili koja graficka....
fala odnapred
Edinstvena priznata vera kaj Allah e verata ISLAM
Кон врв
Petkovsky Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Petkovsky Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 01:14
Originally posted by zakon sam zakon sam напиша:

Dali ima nekoja programa sto ce mi kaze na primer koja audio karta koristam ili koja graficka....
fala odnapred


SiSoftware Sandra
Кон врв
Паланчански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Локација: Dubrovnik
Статус: Офлајн
Поени: 1655
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Паланчански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2008 во 12:13
Имам преработен филм во DivX формат. Три дела од по 1 GB ги компресира по 170 MB. Сега сакам да ги поврзам овие три дела во еден. Која програма ќе ми заврши работа?
Не знаев што е среќа, додека не се оженив. Но сега веќе е доцна.
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2008 во 13:43
Originally posted by Nikki Nikki напиша:

Moze li nekooj da mi dade link za dobar AAC to MP3 Convertor, normalno so krak

FALA FALA

poveliXilisoft
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2008 во 13:43
Originally posted by zakon sam zakon sam напиша:

Dali ima nekoja programa sto ce mi kaze na primer koja audio karta koristam ili koja graficka....
fala odnapred

cpu-z
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2009 во 16:40
Zdravo do site forumdzii i dali ke mozi nekoj da mi kazi nekoja programa za celosno brisenje na HDD oti sakam da go prodadam PC-to a znam deka podatocite mozat da se vratat so razni programi bez razlika dali ke se formatira,vidov vo Click br.6 edna programa-Darik's Boot Nuke 1.07 i na celiot HDD zapisuva nuli samo na stranata nema za brisenje na HDD,a ima za USB,CD,DVD... Ke ve molam da mi kazite ako ima i nekoja druga programa za brisenje koja ja imate koristeno i kako se koristi...
Blagodaram
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2009 во 19:57
kako t.e. so koja programa da da konvertiram fajlovi od "youtube" vo bilo koj format sto moze da se pusti na dvd

probav so "YouTube FLV to AVI converter Pro" ima opcija samo da konvertira vo "Windows Movie"
probav da gi konvertiram i so "VDownloader" ama i tamu bez uspeh

probav i "Windows Movie" fajlovite da gi napravam VCD snimka preku "nero" ama ispadnaa smesni (kako ploca 33 da ja pustis na 45) ispadnaa kako zabrzana snimka

odnapred F A L A

Изменето од vili2121 - 14.Јануари.2009 во 19:58
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 02:31
Originally posted by vili2121 vili2121 напиша:

kako t.e. so koja programa da da konvertiram fajlovi od "youtube" vo bilo koj format sto moze da se pusti na dvd

probav so "YouTube FLV to AVI converter Pro" ima opcija samo da konvertira vo "Windows Movie"
probav da gi konvertiram i so "VDownloader" ama i tamu bez uspeh

probav i "Windows Movie" fajlovite da gi napravam VCD snimka preku "nero" ama ispadnaa smesni (kako ploca 33 da ja pustis na 45) ispadnaa kako zabrzana snimka

odnapred F A L A


Вакво нешто да не Бараш



Изменето од Dark HaCkeR - 15.Јануари.2009 во 02:33
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,547 секунди.