IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Универзитетот ФОН
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Универзитетот ФОН

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 47>
Автор
Порака
stefi12 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefi12 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 12:52
vie zboruvate na prazno bez nikakvi fakti i rekla kazala muabeti,daleku ste od vistinata 3000 kandidati se samo prijaveni za stipendija pa vie procenete sega kolku vredi fon i kolku e atraktiven,ke gi soberat najdobrite 300 deca od drzavava drugite univerziteti neka gi zemat 2 klasa
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:08
е да бе.....обавезно се истепаа за на ФОН....абе бегај.....шо ќе ми расправаш......а за тоа колку вреди и е атрактивен се покажало до сега.....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Polaris Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 1514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polaris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:35
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

е да бе.....обавезно се истепаа за на ФОН....абе бегај.....шо ќе ми расправаш......а за тоа колку вреди и е атрактивен се покажало до сега..... 
--- A znajs sto ti imas  napamet nauceno enda pesna i nonstop samo vaka zboruvas zaradi inaet.. Neznam zosto ste tolku lubomorni i losi........тагатагатага
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:37
Не сум ја љубоморен и не водам инает...него зборам она што е реално....и така е.....не знам само зошто толку го фаворизирате ФОН пошто се гледа и на ТВ со колку знаење се стекнува на него.......а дали е подобар од државните....тоа не
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Polaris Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 1514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polaris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:13
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Не сум ја љубоморен и не водам инает...него зборам она што е реално....и така е.....не знам само зошто толку го фаворизирате ФОН пошто се гледа и на ТВ со колку знаење се стекнува на него.......а дали е подобар од државните....тоа не
  Dorbro ajj neka bide taka cim ne sakas da sfakas kako sto e neka bide taka kako sto velis ti.лутиналутиналутина
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:07
Originally posted by Sanja_Inter Sanja_Inter напиша:

heheheheh Za fon zborat loso samo sva tipa na luge! Onie koi nemaat dovolno pari za tamu ili onie koi ne se dovolni inteligentni za da vlezat!


Златна, малку ќе те прошетам со емпирија по секојдневието. Имам еден познајник, татко му е полн пари, ама полн - камен...Истиот тој на час по географија во 4 ГОДИНА СРЕДНО, на прашањето кое е најголемо тектонско езеро во Република Македонија, одговори Касписко Езеро.
Епилог: Неколку месеци подоцна се запиша на ФОН. Така да, на место ти е констатацијата дека само богатите студираат на ФОН.

(Ова не е измислица, имам сведоци колку што имаше ученици во класот + професорот како несоборлив авторитет. Последниов мораше да му пише преодна оцена. Инаку, слушнав дека веќе е апсолвент. Замисли!!!).

А да не ви зборувам за уште една познајничка која студира на ФОН, а во меѓувреме се вработи во претпријатие за ВИСОКА И НИСОКА ГРАДБА. Никако да ја научиме да изговори НИСКА, а работи веќе 1 година. Некако и се римувало висока со нисока...

Затоа златна, немој ти мене да ми објаснуваш какви ѕверки студираат по ФОН. Се знае - неписмени ѕверки со подлабоки џебови.

П.С (објаснување за фонците - емпирија = практично искуство )
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:24
cccc nema spas za nekoi lugje!!!!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:29
Originally posted by nikita nikita напиша:

cccc nema spas za nekoi lugje!!!!


Исто како што нема спас од празноглави квази-интелектуалци кои се дрзнуваат (после неколкугодишно постоење) да ги девалвираат достигнувањата и успесите на државните високообразовни институции. Па од таму ви се излезени професорите, бре ФОНЦИ!



Изменето од Quentin - 05.Април.2008 во 17:29
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:34
hmmm mislev na toa deka nema spas za nekoi kako toj,tvojot poznajnik,da se razbereme,da ne me svatis pogresno!!!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:37
Е тој ќе има наскоро ФОНСКА диплома. Се надевам научил нешто повеќе за езерата. А ние уште ќе си трубиме: НИСКА, НИСКА, НИСКА...
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:41
NEKA MU SLUZI NA 4EST,MOZE TUKA KE NAJDE NEKOJA RABOTA SO TAA "DIPLOMA",BIDEJKI TATKO MU E VLIJATELEN,NO NADVOR OD MKD,NE ZNAM KOLKU KE USPEE!!!!!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
stefi12 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefi12 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 00:14
Vidovme kade ne donesovte vie diplomirani na drzavnite univerziteti , mnogu golemi uspesi nobelovi nagradi i edno ogromno minato sto da vi kazam koj od koj poiskompleksiran i pokorumpiran, vie imate problem so samite sebe , site vi smetaat site se za nikade samo vie vredite a od sto tolku vredite ne mozete ni konk*rencija da podnesete prosto ne bevte osetile konk*rencija, koga veke ja cuvstvuvate konk*rencijata a ocigledno ne mozete da si priustite FON mozam da vi preporacam lecenje na FON univerzitet ima besplatni k*rsevi za takvi dijabolici kako vas , ako nisto barem ke se cuvstvuvate udobno i evropski vo samiot univerzitet , ja nema taa samounistuvacka energija od vasite "drzavni" komunisticki univerziteti.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 00:17
............ako nisto barem ke se cuvstvuvate udobno i evropski vo samiot univerzitet , ja nema taa samounistuvacka energija od vasite "drzavni" komunisticki univerziteti.


sega zasega,...samo toa i  mu e!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 00:33
Originally posted by stefi12 stefi12 напиша:

Vidovme kade ne donesovte vie diplomirani na drzavnite univerziteti , mnogu golemi uspesi nobelovi nagradi i edno ogromno minato sto da vi kazam koj od koj poiskompleksiran i pokorumpiran, vie imate problem so samite sebe , site vi smetaat site se za nikade samo vie vredite a od sto tolku vredite ne mozete ni konk*rencija da podnesete prosto ne bevte osetile konk*rencija, koga veke ja cuvstvuvate konk*rencijata a ocigledno ne mozete da si priustite FON mozam da vi preporacam lecenje na FON univerzitet ima besplatni k*rsevi za takvi dijabolici kako vas , ako nisto barem ke se cuvstvuvate udobno i evropski vo samiot univerzitet , ja nema taa samounistuvacka energija od vasite "drzavni" komunisticki univerziteti.



se gleda od postov kakvi ste vie na FON. abe sami si se izdavate, nema drugite sho da kazuvaat i da dokazuvaat, samite ste si prikazna za sebe

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 47>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,299 секунди.