IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Златна Бубамара на популарноста
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Златна Бубамара на популарноста

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 12>
Автор
Порака
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 23:07
Originally posted by Eli Eli напиша:

Inace za Bubamara,cel zivot karti nema!!Se prodavaat use prviot den poso u prodazba se samo 30 karti,(taka e zborot),a drugoto se e po sponzori pa coek nikad ne moze da pripari tamu..abe se za elitata e obezbedeno,da si se vidat,koj so oblekol,so kogo dosol..hahahah ps.zal mi e za bratucedka mi,ima 7 god.i place so ne moze da odi..abe dete


A TI BIDI POGOLEMA I POPAMETNA BRATUCTKA I OBJASNI I DKA VO MAKEDONIJA NE POSTOI ELITA..SE SE TOA NOVOPECENI TAJKUNI SO STEKNAT IMOT SO KRIMINALNATA PRIVATIZACIJAнамигнување
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 11:42
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


Originally posted by Eli Eli напиша:

Inace za Bubamara,cel zivot karti nema!!Se prodavaat use prviot den poso u prodazba se samo 30 karti,(taka e zborot),a drugoto se e po sponzori pa coek nikad ne moze da pripari tamu..abe se za elitata e obezbedeno,da si se vidat,koj so oblekol,so kogo dosol..hahahah ps.zal mi e za bratucedka mi,ima 7 god.i place so ne moze da odi..abe dete
A TI BIDI POGOLEMA I POPAMETNA BRATUCTKA I OBJASNI I DKA VO MAKEDONIJA NE POSTOI ELITA..SE SE TOA NOVOPECENI TAJKUNI SO STEKNAT IMOT SO KRIMINALNATA PRIVATIZACIJAнамигнување


E da ja i objasniv,bas taka..ali toa ti e..
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 11:46
ИИИИИИИИИИИИИИИ..........BUBA MARAAAA.............голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 22:18
НЕ МИ Е ЈАСНО ОД КАДЕ ТОЛКУ НИХИЛИЗАМ КАЈ НЕКОИ ЛУГЕ КОН СЕ ШТО Е МАКЕДОНСКО...
КАКО МНОГУМИНА ВИНАТА ЗА СВОЈОТ НЕУСПЕХ ДА ЈА ГЛЕДААТ ВО УСПЕХОТ НА ДРУГИТЕ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 22:21
леле,..... делов за тоше плачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачење
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 22:22
...ШТО ТИ ЗНАЧИ БРЕ ТОЈ ЗБОР?ДАЈ ПРЕВЕДИ...?


...ова за *62!

Изменето од zagor - 22.Февруари.2008 во 22:22
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 00:22
samo parketi gi gledav i onoj oktacheniot Kiril Pop Hristov, koa kaza: dobrovecher moi dragi sogragjani i ushte podargi soselani

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 02:42
Ne mi se dopadna poslednoto.....mnoooogu morbidno brate
Tamara...pee pesna na Toshe...i posle pushtaat snimka od negov nastap na nekoja poodamneshna Buba mara.Mozebi interesno no beshe neubavo za gledanje-barem za mene

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 10:03
Originally posted by mamma mamma напиша:

Ne mi se dopadna poslednoto.....mnoooogu morbidno brate
Tamara...pee pesna na Toshe...i posle pushtaat snimka od negov nastap na nekoja poodamneshna Buba mara.Mozebi interesno no beshe neubavo za gledanje-barem za mene

se slozuvam i za moj vkus....premorbidno bese

Кон врв
antigona Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 139
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antigona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 10:04
Vredese samo delot za TOSE.A se drugo bese tolku nasila.I onoj voditelot zabega so glupostite,na koiza zal samo toj si se smeese.Kako da preovladuvase nekoja tmurna atmosfera.Ah Toska,Toska
Јас имам оружја,кои не ги познавате,имам начини и патишта,кои не ви се познати
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 11:24
ама паркети беа дефинитивно одлепени,... кога почнаа да пеат шеќерна,... шеќерна,... ме потсети на ауст газење%20од%20смеење
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 12:19
Знаете што? Јас заборавив да ја гледам
Ај сега ве молам да ми кажете кога ќе има реприза?И на која телевизија?
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 13:01
Organizirana "ZABAVA" za mlad covek koj go izgubi zivotot pred samo 4 mesci? I poveke od morbidno... Vo prviot del imame "SMESKI" i LIGAVENJE od tipot na Kili i Dani i treba da pagame od smeenje. KATASTROFA Mozebi trebase ovaa godina da bide popristojno, poskromno dodeluvanjeto na BUBA MARA i posveteno sekako samo na TOSE
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 13:03
i Kili bese za nikade, covekot go cena no ovoj pat mozebi trebase da se vozdrzi od gluposti

Изменето од Gabriela_S - 23.Февруари.2008 во 13:06
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.