IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Како да ја вратиш саканата личност?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да ја вратиш саканата личност?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 17:17
Ne ne ne.....kejt smiri se.....ne mislese na tebe  плазење on se izrazuva opsto na temata
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 17:18
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Ne ne ne.....kejt smiri se.....ne mislese na tebe  плазење on se izrazuva opsto na temata
 
always behind meбакнеж
ova e za drugar mi zen----------->бакнеж
koj by the way, znae da slusa najdobra muzika
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 17:19
црвенеење
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 17:21
...i koj se crvenee ko nevesta, hehehehe.....плазење
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 21:20
Ke stanes popularen i ke ja ignoriras
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 21:26
ke ja molish na kolena po cel den,ke placesh,ke se grebesh,pa moze i nozete ke i gi izmiesh i ke se vrati togash mozda
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 21:27
Ke gledas da ne ja izgubis...pa nema da ima potreba da ja vrakas голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 21:30
Originally posted by fragola fragola напиша:

Ke stanes popularen i ke ja ignoriras


kako silvi i lastovica

peeshe risto bombata
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 21:31
Originally posted by fiks fiks напиша:

ke ja molish na kolena po cel den,ke placesh,ke se grebesh,pa moze i nozete ke i gi izmiesh i ke se vrati togash mozda

da,ke se sozali mozebi...no pravata cel e da saka samata da ti se vrati i taa da te moli...ako ne se sluci toa,nema potreba od vrakjanje,odis ponatamu
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 21:33
alo zlato ti?
ja su be milo..
ke si se fatime pak?
ne be ne moze
koj ne moze be ja moza cela vecer..
gotovo e mali.
oti be ke placam..
mi e gajle...mrsh da te nema dzukelo niezaedna..
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Рокси Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Рокси Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 17:53
Originally posted by SABINA SABINA напиша:

e kako?gresev priznavam,e taka sea :bev so nego letoska bese se super ,no on pocna da seta da nemA vreme za mene ,i jas go storiv istoto no jas mislev deka on setase on bil na rabota i bil praten da odnese nekoi raboti niz makedonija ja so mojata glupava glava pocnav da si mislam  deka on ima druga i razni razni gluposti ama toa se bilo greska a on celo vreme mi kazuva vo sto e rabotata sto ne izleguvame .i jas ne go veruvav i mu raskinav i si fativ decko za inat no posle nekoe vreme doznav za se i
 POMOGNETE MI DAJTE IDEA KAKO DA SE SMIRAM SO NEGO NE MI ODGOVARA NA PORAKI,NA NIKOJ SLUCAJ тагатагатагатагатага


А да пробаш да не гледаш повеќе во минатото? Мислам, колку и да плачиш неможе да ги вратиш настаните... насочи се кон сегашноста и иднината бидејки тие ти носат нови настани, надежи, љубови... Ти веќе си ја прокоцкала довербата кај него, и тешко дека ќе ја вратиш... ништо нема да биде исто како што Ти сакаш!
Не ја троши енергијата на работи кои неможеш да ги смениш ;)
Eternity is a mere moment.. just long enough for a joke!
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 15:32
Ќе ја вратиш така што ќе ја погледнеш низ изушено крилце од мртов слепи миш.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 20:50
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ќе ја вратиш така што ќе ја погледнеш низ изушено крилце од мртов слепи миш.
 
Lele ..ne se rasipuvaj vaka so recepti, zasto ke gi istrebat slepite misevi плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
boticeli Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boticeli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 23:29
ке ја вратиш само ако само те сака искрено !
Bakni me. Ne cekaj da ti go zemat redot...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.