IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - РЕЗОНАНЦИЈА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

РЕЗОНАНЦИЈА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 594595596597598 717>
Автор
Порака
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 16:45
.pozdravçe do pozitivcteголемо%20гушкање
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 17:51
...ajde decki...jas pijam...biba posle kje dojde natovarena... намигнување


Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 18:28
ммм...стануваш од попладневно дремење и те чека топло кафенце...само да ве поздравам и заминав на вечера...ширдени-мисла да не ви е...утре ќе ви раскажам какви беаголема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 18:33
Поздрав набрзинка позитивци... големо%20гушкање
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 19:14
 
 
  Pozdrav...poleka...pozitivci...намигнување......
 
Se prasuvam sega...ako ne bev ovde na forumov i na rezonancijava...
...kolku ke bev ,,posiromasna,, so znaenje.....
Od ovde nauciv ...mnogu... a pak od moive ...dragi pozitivci..za kolku
li samo ...praznici ...doznav....среќа.....i za koi prvpat slusam....
Navistina mi pretstavuva... zadovolstvo...ova drudzenje......големо%20гушкање......
 
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 14:49

Добар дееен позитивци...големо%20гушкање

Едно кафенце за тренерот со адидас патики и витлери на глава...голема%20насмевка
(Тоа за во пауза, кога не сме на политика...плазење)
 
 
Сваќата ми ја нема 2 дена...збунетост
 
 
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 19:23
...more majkata... ova anstea bash politicar...zedna preku voda me pomina... so edno kafe me pomina...ceka sfakja i mezeto da go dade...намигнување... biboooooo... doagjaj na sfakja ti da i kazesh deka si u galicani mazena...голема%20насмевка
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 19:59







Помина и мојата "Ивкова слава"... ... Редно е да ги наполнам батериите...а каде на друго место ако не овде меѓу сите вас добри и искрени луѓе? Во изворот на позитивните вибрации...
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 20:04
... e bibo moja.. virtuoz si nema shto...aj sega da ja vidam svakjata da se pozali... ja da sum na nejzino mesto...odma ja davam... da si ja naucish po svoe...vredno da bide...na svekrvu...намигнување
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 20:49
Бибо мааа...па ти си покапала од месење,рендање,сецкање...жено...па ќе ти требаат две недели одмор ...ама ти се погодиле кифлине...алал да ти е...ај да мезнам...да,и честита ,,Ивкова слава,,голема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Дак Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Дак Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 22:09
Ивкова слава велите...а дали гостите беа како на Ивкова слава

Поздрав до сите позитивци
Љубов и само љубов
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 22:14
http://www.youtube.com/watch?v=_NFhvo83-w8
малку музиче,за расположение...од кога не сум ја слушнала песнава за Мара,македонката праваголема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 22:16
Признавам...се изморив од силно сецкање,месење,спремање...Среќа што брзо ми се надополнува енергијата,па 2-3 дена ми се сосема доволни за одмор...а гостите...навистина ми беа за пофалба...Истеравме Ивкова слава,ама во поблаго издание
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 01:10
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

...more majkata... ova anstea bash politicar...zedna preku voda me pomina... so edno kafe me pomina...ceka sfakja i mezeto da go dade...намигнување... biboooooo... doagjaj na sfakja ti da i kazesh deka si u galicani mazena...голема%20насмевка
 
А шо мислиш ти, јас не знам со кого сум се фатила на оро...намигнување
Туку гледај, матка ни стави... галичка не галичка, вредна е... а и се испуштила, машала...плазењебакнеж 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 594595596597598 717>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.