IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Флерт/Секс со колегите/колешките?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Флерт/Секс со колегите/колешките?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5152535455 102>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 10:10
Дали си флертувал надвор од МК некогаш или со некоја која не е македонка.И ако е така каков ти бил флертот
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 10:30

Originally posted by maja maja напиша:

Дали си флертувал надвор од МК некогаш или со некоја која не е македонка.И ако е така каков ти бил флертот

Pa da sum Fleral....No ona shto e interesno pogotovo za devojkite nadvor od Makedonija na flertot (barem povekjeto) gledaat kako flert za sex, dali poradi nivnata sloboda na odnesuvanje ili pak taka go podrazbiraat.

Taka da onie koi sakaat flertot da zavrshi so sex go prifakjaat, a dodeka pak onie koj ne go sakaat toa se mnogu rigidni....

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 10:35
Не е флерт ако заврши со секс
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 10:38

Pa toa sakam da go kazam. Losho iskustvo imam so devojkite od Zapadnoevropskite zemji vo odnos na flertot.

A tvoeto iskustvo kakvo e  vo ovoj pogled... :)))

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 10:42
Originally posted by KDEKOVSKI KDEKOVSKI напиша:

Pa toa sakam da go kazam. Losho iskustvo imam so devojkite od Zapadnoevropskite zemji vo odnos na flertot.

A tvoeto iskustvo kakvo e  vo ovoj pogled... :)))

западноевровските?

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 10:44
Originally posted by KDEKOVSKI KDEKOVSKI напиша:

Pa toa sakam da go kazam. Losho iskustvo imam so devojkite od Zapadnoevropskite zemji vo odnos na flertot.A tvoeto iskustvo kakvo e  vo ovoj pogled... :)))
Балканско
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 10:46

Ostaj go balkanot Nie sme si posebna prikazna......

 

Zdravo Синдарела, Shto e chudno so devojkite od zapadnaevropa......

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 11:25
незнам кажи ми ти ..ти имаш искуство..мене некако многу ми се обични...
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 11:57
Obichnosta e relativna, osobeno koga aspektot e zena zena ,  koga e maz zena e poinaku!!!!
Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 11:59
Не те сватив она жена жена
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 12:01

Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

незнам кажи ми ти ..ти имаш искуство..мене некако многу ми се обични...

на ова се однесуваше.... жена жена.....

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 12:04
не сумљам дека тука разликата е голема ама и многу странци со кои сум разговарала ми кажале дека нашиве девојки биле подобри од нивните ....Подобри во се...флерт...убавина...она другото...
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 12:05

Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

не сумљам дека тука разликата е голема ама и многу странци со кои сум разговарала ми кажале дека нашиве девојки биле подобри од нивните ....Подобри во се...флерт...убавина...она другото...

па токму тоа го збориме.... они не знаат да флертуваат!!!!

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 12:49
....ne znaat...pa glupi li se...sto ne razbiraat....
tuka nekade....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5152535455 102>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.