IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е најлесен начин до дечко?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е најлесен начин до дечко?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 10>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:55
zavisi, ja najprvin gledam v oci.....potoa zavisi od situacijata...
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:58
ma i ja gledam po dobra prednica, zadnica i spojleri.....ali ipak, ne e samo fizickioz izgled biten
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 17:30
sekoja devojka si ima svoi tajni za zaveduvanje,koi ne mora da gi otkriva...
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 18:17
preku stomakot...skuvajte mu nesto extra za jadenje...i vas e
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:11
Макијавели знаеш дека си во право? Има многумина кои сметат дека љубовта доаѓа „преку стомакот„. Друга работа...........ао на крајкраева не ви успева ништо па речете му дека имате уште мал период живот на земјава...газење%20од%20смеење (тоа мал не кажувајте колку)голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:49
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Макијавели знаеш дека си во право? Има многумина кои сметат дека љубовта доаѓа „преку стомакот„. Друга работа...........ао на крајкраева не ви успева ништо па речете му дека имате уште мал период живот на земјава...газење%20од%20смеење (тоа мал не кажувајте колку)голема%20насмевка


.ао на крајкраева не ви успева ништо па речете му дека имате уште мал период живот на земјава... ova bese malku jezivo blue....treba da e nekoj mnogu ocaen za vtoriov nacin sto si go napisala
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 19:56

Ако му речеш имам малку живот на земјата И ќе мисли дека си болнаплазење

Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 20:00
Макијавели тоа е за лудо вљубени....што не можат ноке да спијат од љубов голема%20насмевка се зезам
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 22:58
Originally posted by IQ IQ напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

moze da e ubaa kolku saka...ali ako ima samo silikon u glaata....dzabe i e





епа мила некои мислат дека само со убавината ќе го освојат дечкото трепкање еми да,.... ќе го освојат ама за една вечер а после чао пријатно смеење

чудно,... трепкање порано мислев дека изгледот е мноооогу побитен за да дојдеш до дечко,.... ама очигледно грешев голема%20насмевка
Кон врв
iva_hot69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva_hot69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 00:25
nema vrska ova sto go kazuvate site
ja mislam deka ubavite devojki ne se praznoglavi...
spored toa tie najmnogu uspevaat
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 02:52
ееееее вечерва една ми се пушташе......
не го кажувам конечниот исход.....
но што се случи.......
цело време ме шмекаше......тоа го забележав......не дали навремено....но сепак забележав.....
а што ме натера да ја забележам.....
па носеше мини сукња бела.....бели чизмички....и црни хулахопки....во комбинација со некоја бела блузичка....уште кога прв пат ја здогледав....ми остана во очи.....
друго не откривам ништо
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 13:11
e sea 4im si po4nal dovrsi...
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 15:28
.......после ми пријде...се погоди песната направивме еден денс ...... ја почастив пијачка....и уште недопиена пијачката ми шепна на уво..."гледам дека ти е жешко тука ти треба малце воздух а богами и мене....идеш до надвор" ........
доста е......мислам дека овој мој личен пример ќе ви помогне на вас девојки
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 16:07
nishto polesno.....potrebno e samo da imas soodvetna dupka.....jasno,pokraj drugite.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.