IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Врска со мажена жена
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Врска со мажена жена

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 9>
Автор
Порака
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:20
I jas sakam brakBig%20smilezatoa i nesakam vrski na mazeni zeni....na dve stolchinjaConfusedOuch
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:20
Originally posted by beleg beleg напиша:

Jas sum protiv vrska so mazena/zenet,podrzuvam razvod i reshen statusBig%20smile


И јас, се на чистоBig%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:23
Абе сите сакаат мир стабилност и решение..
Но, ете има и неверства..
Затоа и дискутираме како доага и како да се одстранат..
сите сакаат да си имаат стабилност во бракот и мажот/жената да си припага таму каде треба не на сто страни ConfusedConfusedConfusedConfused
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:26
Od sekogash gi imalo neverstvara i ke gi ima, teshko deka nekoj ke gi iskoreni.A sekoj ke se udira vo gradi kolku e veren.Sekogash vo mene postoi rezerviranost kon vernosta na partnerot, zosto nikad ne znam sto i kako moze da mi donese odnosno nemu da mu donese denot
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:29
Originally posted by maja maja напиша:

Od sekogash gi imalo neverstvara i ke gi ima, teshko deka nekoj ke gi iskoreni.A sekoj ke se udira vo gradi kolku e veren.Sekogash vo mene postoi rezerviranost kon vernosta na partnerot, zosto nikad ne znam sto i kako moze da mi donese odnosno nemu da mu donese denot


Да, со такви како нинџа што поддржуваат неверства сигурно ќе има.....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:31
A sto veli nindza??Ne znam, zarem saka neverstva.Izgleda saka da e neveren, a da mu bide neverna devojkata zarem ke mu seedno, cisto sumjam
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 20:48
богами не сум имал до сега врска со мажена жена, сум имал со разведена жена, али само некоја си афера така, но врска никако Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 20:51
Toa e Duhce, pretezno vakvite vrski se kratki samo seks i KRAJ!
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 01:45
Se e vozmozno, ne samo seks nego i da se izrodi ljubov :)m
Wink
Кон врв
betka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај betka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 10:11

najcesto e samo za seks i toa od dvete strani otvoreno se znae, no ponekogas se raboti za ljubov, se zaljubuvaat, sve se sluchuva.....

Кон врв
bill Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bill Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 10:13
najdobar sex
Кон врв
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 10:50

Sum imal moznost...t.e. ponuda od mazena zena.....za zal ne ja iskoristiv.Samata pomisla deka so toa ke povredam dobar prijatel,mislam ako doznae,me natera da ja odbijam gospogata,so izgovor za moznite posledici....za kratok vremenski period i prijatelot se distancira od mene,mislam po nejzina inicijativa...I koga bi imal bezbroj moznosti,bi gi ignoriral,grev e da se mesas vo necij zaednicki zivot pa kakov i da bil.....moe mislenje,moze gresam ama imam sovest....nesakam da bidam pricina za nekoj da strada....!!!!

da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 10:55
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Od sekogash gi imalo neverstvara i ke gi ima, teshko deka nekoj ke gi iskoreni.A sekoj ke se udira vo gradi kolku e veren.Sekogash vo mene postoi rezerviranost kon vernosta na partnerot, zosto nikad ne znam sto i kako moze da mi donese odnosno nemu da mu donese denot


Да, со такви како нинџа што поддржуваат неверства сигурно ќе има.....



Ako nesto ne si razbrala toa ne ti dava za pravo da me ogovarash i da mi lepish etiketi Wink

ajd zdravo
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 16:18
NEMA VRSKA-SAMO RAZVODBig%20smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.