IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат девојките...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат девојките...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 38>
Автор
Порака
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 09:19
Se ona sto nemozat da go dobiat,

kako i site luge - vprocem!

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 09:57
Originally posted by ohriganka ohriganka напиша:

Dana mislis seka denes devojkite sakata dusa...humor........ili sakaat ubav izgled, ubava kola, pari......?????????


Da, ima takvi mnogu, ama jas ne. Sto ke mi e kola? Si imam moja. Sto ke mi se parite negovi? Kolku imam, tolku. A sto ke mi e nekoj fin tip so koj mozam da si napravam muabet, da s edruzam, da imam sex so nego, i se ostanato? E, toa mi treba.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 09:58
Deka si ma Dano, sreco moja!!!!!!!!!!

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 11:41
Originally posted by hektor hektor напиша:

ZENITE SAKAAT:
lisica okolu vratot

jaguar vo garaza

tigar vo krevet

i majmun koj seto toa ke go gleda i plaka
Poveketo da toa go sakaat :))Sakale tie da priznaat ili ne
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 14:38
E ,taka e ama slabo majmuni
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 14:41
devojkite sakaat da bidat каприцни !
a mazite da im ispolnuvaat po nekoj каприц

Motivation is game in my hands
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 14:42
ivance , coek moz da nauci nesto od tebe znaes
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 14:52
де бе Хекторче.... до толку ли до сеа ништо паметно немам кажано 
или друго ти одвлекување внимание коа бев наоколу
Motivation is game in my hands
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 14:54
uvijek kazuvas
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 01:42
Originally posted by hektor hektor напиша:

ZENITE SAKAAT:
lisica okolu vratot
jaguar vo garaza
tigar vo krevet
i majmun koj seto toa ke go gleda i plaka
 
 
 ne mora da znaci ama gi ima i takvi ali ja mislam deka mora da se ili oni mnooooooogu sposobni za da go svrtav fraerot za toa da im go ovozmozi ili on mora da e nekoj ocaen so po nekoja slucajnost so ppun dzep pa kupuva drusvo i sex zadovolstva!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 01:58
ne e majmun toj shto ima pari pa kupuva,tuku toj shto nema dovolno za takvi raboti,a sepak kupuva,.....!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 02:12
sekoja zena e razlicna nekoja bara vnoimanie milost da i kaes TE SAKAM pa zvezdite od nebo da i gi spustis a pa nekoji od sto mozda go osetile toa da se siguri u svojot partner od ljubovta koja im ja pruza i so toa im e veren pa se palat na sprotivni tipci pa taka da nemoze da se genetralizira!Ali mislam deka sekoja zena e ispolneta ako barem nejziniot partner ja razbira i poddrzuva vo postapkitre koi goi pravi i pravi da e zadovolena t e neizostavena pa i na sex plan!!!!
Кон врв
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 07:27
devojkite sakaat da gi pocituvas i da gi sakas ,e koja kolku e pametna toa da go vidi i otceni e prasanje na IQ  ,i preostanuva kako s.x .ke ostavi tragi na licnosta neli....
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 20:21
Originally posted by максимус максимус напиша:

devojkite sakaat da gi pocituvas i da gi sakas ,e koja kolku e pametna toa da go vidi i otceni e prasanje na IQ  ,i preostanuva kako s.x .ke ostavi tragi na licnosta neli....
 
 
Tocno taka
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 38>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,233 секунди.