IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Зборувате ли за чувствата?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зборувате ли за чувствата?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 22>
Автор
Порака
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 00:11
рамнодушност денес сум ептен рамнодушна
Кон врв
BarbaraI. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BarbaraI. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 20:33
Da zboruvam za cuvstva, pa sto znam ne mozes na sekoj da mu kazes kako se cuvstvuvas vo mementov., ima nekoi luge sto posle toa moze da gi zloupotrebat tvoite izlivi na cuvstva!
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 21:32
Za custvata i da ne zboruvate i da gi potiskate i kolku i da se trudite da gi sokriete nema da uspeete bidejki toa sto srceto ke vi go demonstrira ne mozete da go ponistite.
Кон врв
Freya Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 491
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Freya Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 22:35
Originally posted by becenevem becenevem напиша:

Za custvata i da ne zboruvate i da gi potiskate i kolku i da se trudite da gi sokriete nema da uspeete bidejki toa sto srceto ke vi go demonstrira ne mozete da go ponistite.


    аплауз аплауз не%20вреден
Во мене се борат две личности,идиот и гение, се плашам да не попушти попаметниот.
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 22:39
Za cuvstvata i zboruvam i pisuvam i gi rasfrlam na site strani zosto patam od feelings overload голема%20насмевка.. Ama najmnogu od se moite postapki zborat za niv љубов
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 09:58
ne .................nikogas.............cuvstvata im gi davam,ili izjavuvam,ili nudam,ili im gi iskazuvam..... samo na moite tri anglecinja.............na nikoj drug??????zasto tie se nevini sustestva i te svakaat i gi primaat naj naj iskrenoљубов

Изменето од bibce - 20.Декември.2007 во 09:59
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 15:24
Ne-pred sekogo

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 18:39
Sto e moe - moe si e!
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 00:24
ne zboruvam mnogu za cuvstvata, no tesko mozam da gi sokrijam...
lesno se izdavam
people are strange
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 10:41
Originally posted by Freya Freya напиша:

Originally posted by becenevem becenevem напиша:

Za custvata i da ne zboruvate i da gi potiskate i kolku i da se trudite da gi sokriete nema da uspeete bidejki toa sto srceto ke vi go demonstrira ne mozete da go ponistite.


    аплауз аплауз не%20вреден
аплауз
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 10:56
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

So lugjeto do mene (tie shto mi se najvazhni vo zhivotot), sekogash otvoreno gi iskazhuvam chuvstvata, a inaku nadvor na ulica voopshto ne se rasfrlam so chuvstvata, zashto ne ni ocekuvam da gi razberat.
Vo posledno vreme poveke pishuvam za chuvstvata!
always look on the bright side of the life!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 11:23
Pa, bas i ne mi e jasen terminot, da se rasplacam pred nekogo sto posle ke mi se potsmeva i ogovara ? Nikako ! Samo na mojot papagal moze ponekogas zosto me uveril deka nema da kaze.
Кон врв
anicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 23:16
Зборувам и воопшто не се срамам Но познавам луѓе кој се срамат да зборуваат за своите чувства и воопшто не ми е јасно зашто е тоа така Па не е тоа срамота нели
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 20:38
абе демек зборувам, ама и да не зборам се познавам уште од прв поглед.
Повторно ја имам онаа топлина, а мислев дека немам шанса да ми се случи повторно...љубов

igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.