IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте неверни?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте неверни?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 39>
Автор
Порака
petko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2006 во 18:42
nikogas, nikogas ne sum izneveril, i nema da izneveram
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2006 во 21:43
Originally posted by petko petko напиша:

nikogas, nikogas ne sum izneveril, i nema da izneveram
rano e prtko nema koj ne izneveril....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 02:56
,........KAKO KUCHE,........mislam veren, do sega!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 06:50
Originally posted by antonijo antonijo напиша:


nema koj ne izneveril....

    

JAS do sega ne izneveriv....
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 22:32
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by antonijo antonijo напиша:


nema koj ne izneveril....

    

JAS do sega ne izneveriv....
alal neka ti e....muabeto me potsekaat na devojkite, do sega ne sum izneverila site sto sum idela me izneverile...koga ke rasprasas.... sto da ti kazam Confused ne veruvam vo nisto sum se izgorel 1,2,3,4,5,6 itn....otvori oci...
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 16:41
не сум бил до сега неверен!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Сизиф Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Сизиф Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 09:49
Сите жени до една изневеруваат и тоа без трошка совест, важно им е да ги ебе некој и да се чувствуваат као се сакани
Кон врв
Jelena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 151
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jelena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 11:58
Ma neeeeeeeeee
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 14:45
Za zal ja nikad ne sum imal ni devojka shmrcc
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 15:02
Sto bi bilo ako site pripagjame samo na eden covek!!Pa ubavo e malce i da sarneme so pogledot ali so usul se razbira ako pokraj nas imame nekoj sto ne saka i pocituva nkoj za koj vredi da ja pocituvame negovata  ljubov!
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 15:02
koga imam devojka i ja sakam navistina stalno sum veren
ako ne ja sakam i ako ne mi znaci, da varam, mnogu lol
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 15:40
interesno prasanje !!!
 
nema sansi nikoj da izdrzi da bide veren .....barem porano mislev no veke ne ...
......
Кон врв
^^*Slatki4ka*^^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^^*Slatki4ka*^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 19:18
Originally posted by kokomoko81 kokomoko81 напиша:

interesno prasanje !!!
 
nema sansi nikoj da izdrzi da bide veren .....barem porano mislev no veke ne ...
 
 
abe mislam oti ima luge koi se verni na partnerot ama retki se tie sto znaat da ja cenat ljubovta!!!!!!!!
SIMPLE I'M THE BEST
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 19:48
Originally posted by ^^*Slatki4ka*^^ ^^*Slatki4ka*^^ напиша:

Originally posted by kokomoko81 kokomoko81 напиша:

interesno prasanje !!!
 
nema sansi nikoj da izdrzi da bide veren .....barem porano mislev no veke ne ...
 
 
abe mislam oti ima luge koi se verni na partnerot ama retki se tie sto znaat da ja cenat ljubovta!!!!!!!!
 
abe ne ja mesaj ljubovta so vernosta ....znaci ako ti otides so nekoj drug ne znaci deka nema da si go sakas deckoto , naprotiv ke go zasakass poveke
......
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 39>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.