IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и колку сте заљубени ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и колку сте заљубени ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 17>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 19:16
Љубовта е паталошко клиничка болест
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2006 во 09:46
Тука си во право Маја
Болен си, а не си по дијагноза..
Трески те факаат, температура ти се качува, болки имаш, ненадејни изливи на чувства, солзи течат, а ништо не боли...Скокаш наеднаш а ништо не те каснало..И на крај дојагноза...љубов
Кон врв
Клементина Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Клементина Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2006 во 23:24
еве и јас сум заљубена, иако мислев дека никој не може повторно да направи да сакам, али сум била утка мајката, пошто сега сакам уште повеке, не можам да дишам дури без него, не можам да престанам да мислам на него, иако врската ми е скоро 3 месеци, како да поминало многу повеке време, чудно, сакам силно и ми е возвратено, тоа е единствена работа што ја посакував цел живот, а мислев дека не ја заслужувам поради некои мои грешки за нешто....  ви посакувам на сите да доживеете љубов, нема ништо поубаво од тоа
precious..
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 01:41
Originally posted by Клементина Клементина напиша:

еве и јас сум заљубена, иако мислев дека никој не може повторно да направи да сакам, али сум била утка мајката, пошто сега сакам уште повеке, не можам да дишам дури без него, не можам да престанам да мислам на него, иако врската ми е скоро 3 месеци, како да поминало многу повеке време, чудно, сакам силно и ми е возвратено, тоа е единствена работа што ја посакував цел живот, а мислев дека не ја заслужувам поради некои мои грешки за нешто....  ви посакувам на сите да доживеете љубов, нема ништо поубаво од тоа


ауууууууу Клементинче, се надевам деа сите членови на овој форум ќе ја доживеат еден ден твојата љубов и среќа само напред мила, нека ви се множат деновите и годините, па здравје и на крштевка да ви играме


Изменето од Ghost
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
ledena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ledena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 02:03
Mmmmm zaljubena sekoj e zaljuben... no rabotata e sto treba da si vljuben... zaljuben e samo ona fizicko zaljubuvanje vo nekoj kako pojava,a vljuben e ona da go sakas so se sto ima vo sebe i okolu sebe...karakter i se ostalo...

DA sum vljubena...vo slatko mucence..

Изменето од ledena
ledena
Кон врв
ledena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ledena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 02:15


Изменето од ledena
ledena
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 21:34

однесена со виорот
а кој не е заљубен?
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 19:32
Jas ne sum zaljubena-bev i toa e najprekrasnoto cuvstvo na svetot.
Кон врв
Izabela Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izabela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 19:35
Ne sum zaljubena sega proleta ke ja razbudi ljubovta vo mene
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 21:17

ДА........МАААККСИМАЛЛЛНОООО

Кон врв
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 21:35
pa ne sum
Кон врв
*Aanniittaa* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *Aanniittaa* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2006 во 00:11
sum,a ne veruvav deka nekogas ke se zaljubam,a najmalku vo onoj vo koj sum momentalno do usi vlubena,zaljubena i izgubena....veke 2god.
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2006 во 00:29
3 e naj teska sekoe cudo 3 god trae a posle "ke vidime" pa pisi kako e vo 3 god
Кон врв
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2006 во 01:16
da mnogu sum zaljubena,i prekrasno secustvuvam vaka
koga ljubavta e tuka nema precki vo zivotot se e cool
   
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.