IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Како се штитите од малери?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како се штитите од малери?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
Автор
Порака
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2009 во 23:09
Originally posted by fragola fragola напиша:

Im davam pogresen broj.


ova e dobro    
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2009 во 17:51
im se pridruzuvam
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2009 во 12:16
jas si ja peam ovaa pesna
 
Ova e pesna protiv maleri
taa se pee zloba da rastera
jas ja peam za tebe najmila
a i ti pej ja za mene nekogas
 
refren
pregrni me i bakni me vo usni
izcisti mi ja dushava od nevojlji
 
ke ti podaram pesna koja ja peam jas
ke ti podaram pesna protiv maleri
 
neka ja peat site (neka ja peat site)
moj drugari (moj drugari)
ponesi pesno sreeeka vo site nashi kraeviголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2009 во 15:52
Како се штитите од малери?

Smenete si go umot.
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2009 во 14:11
Му викам ПУ да ти се плукнам во малерот,некогаш ми оди да го помочам но си викам нема да ми биде интересно без малерот.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2009 во 15:14
pu..pu...pu....
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2009 во 15:54
не се штитам...сами бегаат од мене..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2009 во 16:36
chukam u drvo!,...ako nema u blizina vistinsko drvo ,...u ....nekoja glava!...."drveni" glavi ima....uvek!намигнувањеголема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2009 во 13:58

http://www.thecobaltbluestore.com/images/B001TJ6XCK_evil_eye_bracelet.jpg





Изменето од Lithium - 08.Септември.2009 во 19:34
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2009 во 14:02
Сениор
Сениор
Лик
neopravdano prisuten
Регистриран: 27.Септември.2007
Локација:
Antigua And Barbuda
Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 7025
Цитирај zagor Одговорbullet Испратена: 20.Август.2009 во 11:03
porano bog da cuva..."sto mu gromova"u toa manituuu--tuu-tu,a odskoro,fala bogu....kako amajlija nosam burma kupena nastaro...i ic ne mi e gajle...задоволство
...iskreno,mila moja bas mi e gajle...!.
ABER DOJDE,ZAGOR E ZIV!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2009 во 13:50
пред време имах многу ритуали пред да излезам од дома...
нема да ги кажувам премногу се...од типот... си заборавил нешто  па се вратиш, па кога поново излазиш два пати прескокнуваш со иста нога врата...и слично...а, да и задолжително требе да се погледнеш во огледало...сфатив дека тоа всуштност ми отзема премногу време и енергиjа и не е лек. позитивното во мене зема врв...и просто и не мислех на лошите случаjности...и всуштност многу по малку ми се случуват отколку пред тоа со целата поредица ритуални деjности.задоволствонамигнување


Изменето од pagane - 08.Октомври.2009 во 13:53
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2009 во 13:51
избегнувам да ги сретнувам голема%20насмевка
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2009 во 14:36
Не знам како да се заштитам веќе, ми снемува идеи.тага
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
suzica1111 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај suzica1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2009 во 12:25
Pred da izlezam od doma za bilo sto vazno se molam na Bog za da bide se dobro i da bide bozjata volja a ne mojata.I toa ponizno.Sekogas me stiti molitvata.
Sakam da umram mirno vo son kako mojot dedo, a ne kako negovite patnici vreskajki.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.