IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте личност за во медиум?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте личност за во медиум?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 10>
Прашање: Dali ste licnost za na mediumite?
Одговор Гласови Статистика
49 [53,26%]
23 [25,00%]
6 [6,52%]
11 [11,96%]
3 [3,26%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 20:30
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:

brat ke cueme nie vo kolku saat i ke gledame bez ona da znae

a to sekako...nema sumnja tuka
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Oko_okO Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Oko_okO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 16:32
Сум работел за една телевизија како водител и многу ми се допадна таа работа, како и да е, да сум за пред твголема%20насмевка А и кадараот ме јаде.
Еј каде ми е едното уво???смеење
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 22:57
za na tv mislam deka ne sum,zatoa shto sum zatvorena lichnost koja saka da se druzhi i da se muabeti,ama ne so sekoj.a za voditel sepak treba so sekoj da barash dopirna tochka i da ja najdesh.Ete jas barem si kazhuvam iskreno.Vo toa e problemot na voditelite koi spored mene isto nemaat koj gjavol da go baraat na TV.Ama ete,preceneti lugje...Ne e sekoj za seshto
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2008 во 23:33
Ne e vazjno dali e nekoj lichnost a mediumite. Mnogu povekje e vazjno kako do nego kje dojdat mediumite i kako kjke go prestavat.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
jenny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jenny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 11:24
Definitivno ne sum za pred kamera iako ponekogas sakam da se najdam na mestoto na nekoi dzvezdi no samo za moment.
Ljubovta e centar na Univerzumot
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 09:43
НОРМАЛНО ДЕКА СУМ
Кон врв
tamara1990 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tamara1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 14:12
Pa imam mal talent za taa rabota,dosta sum drdorka
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 16:10
samo kolku da znae kamerata dodava vizuelni 3 kg ......epa sea razmislete
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 18:28
Pa bi mozela da sorabotuvam so Pera-lozac.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 11:59
Не
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 20:24
ne
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 20:27
ma jok ма%20ајде
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
KING35 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
shadow...

Регистриран: 25.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7624
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KING35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 20:31
neznam,aj ke probam pa ke vidam
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 21:27
Pa vo moja sredina sum poznata kako showgirl.............. imam dobieno prvo mesto na karaoke na eden svetski kongres se zdobiv so dvd...hahaha.......a na edna ednodevna zabava
na ednogodisnica dobiv prvo mesto za naj cool igrac se razbira so slucaen partner...........heheh bevme prva liga Pa najveroatno me biva za medium da ja vodam , da ne recam nasocam inicijativata

Изменето од bijonse1 - 23.Јануари.2009 во 21:36
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.