IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - ГИШ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ГИШ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
Автор
Порака
macdmac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macdmac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 17:47
i ja go pustuvam
ama smetam deka nekogas koga zbori saka da ne go razberat (ili barem se trudi)
pozdrav od mene do nego
Кон врв
biser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 09:17
SINDROM NA LUGJE STO NE ZAVRSILE FAKULTET I CEL ZIVOT GI TORMOZAT DRUGITE DMEK TOA NE BILO BITNO, TUKU BITNO E KOLKU SI EPTEN UMEN, PRIRODNO!!!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 11:33

ГИШ = ПАЦИЕНТ

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 18:39
Ме интересира зошто имате толку негативно мислење за човекот?
Како што секој од нас има право на свое мислење и начин на однесување,зборување,облекување... така и тој.
Не знам зошто ви смета неговиот начин на зборување?Затоа што не го дослушувате она што го кажува?Затоа што однапред веќе знаете што ќе каже судејќи само спрема облеката што ја носи?
Ракоплескате на таму некакви си "македонски звезди" кои едвам и со судни маки до крај издржуваат да ја допеат песната неможејки да го издржат тоналитетот што сами си го наметнуваат сигурни во своите гласовни можности(за да нема недоразбирања мислам на звездите од кај Вучиќ сениор);потоа ракоплескате на таму некои девојчици кои мнооогу добро изгледале,кои биле лудница(цитирам некои форумџии),а на кои што девојчици пола песна не им ја разбираш што поради говорни мани,што поради тремата која им го одзема гласот па таман ќе се подопуштат малку песната им завршила...
Навистина понекогаш не ве разбирам,но ова е мое мислење за човекот,а вие како милувате...Whatever!
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 23:43


Гиш е квази-музичар, квази-поет, квази-уметник, квази-филозоф и копирант без идентитет. Тоа што чита нешто у слободно време, (кое изгледа го има многу) и што располага со некоја терминологија, не му вреди ништо, бидејќи е наметлив кога зборува и мисли дека е најпаметен.





Изменето од james dean - 05.Февруари.2010 во 11:43
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 23:52
Originally posted by james dean james dean напиша:



Гиш е квази-музичар, квази-поет, квази-уметник, квази-филозоф и копирант без идентитет. Тоа што чита нешто у слободно време, (кое изгледа го има многу) и што располага со некоја терминологија, не му вреди ништо, бидејќи е наметлив кога зборува и мисли дека е најпаметен.


 
Е не е баш така. 
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 23:54


Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:

Гиш е квази-музичар, квази-поет, квази-уметник, квази-филозоф и копирант без идентитет. Тоа што чита нешто у слободно време, (кое изгледа го има многу) и што располага со некоја терминологија, не му вреди ништо, бидејќи е наметлив кога зборува и мисли дека е најпаметен.


Е не е баш така.



А како е ?



Изменето од james dean - 05.Февруари.2010 во 11:44
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 23:55
Поинаку е.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 00:01


Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Поинаку е.


Чудно ми е што не се сложуваме околу ова, пошто ми изгледа како за нешто друго да сме истомисленици!






Изменето од james dean - 05.Февруари.2010 во 11:44
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 00:07
Originally posted by james dean james dean напиша:


Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Поинаку е.


Чудно ми е што не се сложуваме околу ова, пошто ми изгледа како за нешто друго да сме истомисленици!


 
А за што тоа сме истомисленици.....баш ме интересира.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 00:11




За Hakenkreuz-от!






Изменето од james dean - 05.Февруари.2010 во 11:51
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 00:20
Jas ne znam ni sto se otvori tema za Gis.Nitu e nekoj peac ili pa nekoj poseben pa tolku za nego da zboruvame.Sekogas i za sekoj ke ima luge koi im se dopagaat a koi ne.Mene licno ne mi se dopaga pa posebno pa koga mi kazuvaa kako se zabisuval na fakultet pred 6-7 godini.So vrski a neznam ni dali go zavrsil, a ovamu i moral ke mi prodava.
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 00:27


Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Jas ne znam ni sto se otvori tema za Gis.Nitu e nekoj peac ili pa nekoj poseben pa tolku za nego da zboruvame.Sekogas i za sekoj ke ima luge koi im se dopagaat a koi ne.Mene licno ne mi se dopaga pa posebno pa koga mi kazuvaa kako se zabisuval na fakultet pred 6-7 godini.So vrski a neznam ni dali go zavrsil, a ovamu i moral ke mi prodava.


Па како што пишав на самиот почеток. Темата е отворена од "моментална инспирација", пошто го гледав човеков на ТВ и ме извади од такт. Морав негде да се испукам, а и да се преслушам, дали сум во право или не (колку истомисленици имам?)
А инаку така ако гледаме - зошто?, тогаш што да кажам јас за Лила, Боки 13, Јанко и остали идиоти. Не зезај. Колку и да ми е антипатичен, пак, морам да признам дека е една класа над овие!







Изменето од james dean - 05.Февруари.2010 во 11:52
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 00:33
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,265 секунди.