IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Музички желби
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Музички желби

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 9>
Автор
Порака
safra Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај safra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 11:53
Probaj ovdeka mislam deka ima nesto od Zafir http://www.tracker-mk.org/details.php?id=3860
Toa ti e torent za kinenje
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 13:29
Браво за сафрааплаузголемо%20гушкање
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 19:23
Еј дечки, навистина ви благодарам што се потрудивте, го ценам тоа ама не успеав да ја најдам ни на линкот што ми го даде сафра... сепак, јас ќе продолжам да ја барам... и благодарам уште еднаш!
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
biser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 23:25
Налеј, налеј, налеј од рујното вино.........немам ни една изведба на прекрасна песна, ПОЗДРАВ
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 20:55
All about loving you-Bon Jovi i Zemjo moja-Lambe Alabakoski!!!
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2008 во 18:15
Originally posted by Zaspana Zaspana напиша:

All about loving you-Bon Jovi i Zemjo moja-Lambe Alabakoski!!!


Повелеле... задоволство

All about loving you - Bon Jovi:
http://www.2shared.com/file/3017834/98e4f2d1/Bon_Jovi_-_All_About_Loving_You.html


Земјо моја - Ламбе Алабаковски:
http://www.2shared.com/file/3017823/1f9b5633/Lambe_Alabakovski_-_Eurosong_-_2008_-_Zemjo_Moja.html

кул



Изменето од Drlja - 20.Март.2008 во 18:15
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 21:05
ej de4ki aj koj ja ima pesnata tihi ubica od jelena karleusa neka kaze i po privatna poraka da mu go pratam mojot msn za da mi ja prati sekako ako moze

mnjkl
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 19:18
Od Senka Veletanlik i Zafir Hadzimanov peat a kako se vika poima neam.....тагатагатагатагатага
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 19:24
Jas imam dve pesni od niv .
1. Kako Vradar
2. Ljubime i glavata gore
 
Ako e edna od ovie dve pisi e-mail ke ti ja pratam
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 19:26
bravo zveru :) vtorata
da ti dadam msn moze?
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 20:57
dali nekoj ja ima

Bandido od Azucar Moreno????
Кон врв
MAKEDON-FILIP Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 731
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MAKEDON-FILIP Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 22:58
Има ли некој што знае како се вика песната од ПР.ЕГОР и ако знае од каде да ја симнам да ми каже ве молам.
Кон врв
barbi4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај barbi4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2008 во 19:45
pa mojs sam da e najs na www.youtube.com pisigo imeto i kee najs ja nea vo momentov e slusam
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2008 во 11:27
Originally posted by barbi4e barbi4e напиша:

pa mojs sam da e najs na www.youtube.com pisigo imeto i kee najs ja nea vo momentov e slusam

хехех на www.youtube.com има се
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.