IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ФОРУМСКА СВАДБА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФОРУМСКА СВАДБА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4445464748 441>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:21
Ajde da i baram starosvat jas sum za kum4eto
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:22
Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Taka fino i lepo Izzie kje pejam
ти ако пееш ке почнам да се мочам од смеа
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:23
ajde, ja chekam ponudi, koi kako shto napishav, kje bidat razgledani mnooogu vnimatelno.... трепкањецрвенеењеголема%20насмевканамигнување
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:23
NINA SO STO SI SLIKANA NA SLIKATA NA PROFIL
JOIN THE FAMILY
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:23
ti nina nema so da baras ne si del od svadbata. Frlanjeto oriz ne e nekoja uloga газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење 
jas i zetot treba da i barame ne ti
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:23
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Taka fino i lepo Izzie kje pejam
ти ако пееш ке почнам да се мочам од смеа
Ajde de mo4aj se od smea sakash sea da ti tresnam gluposti pa ushte pojshe da se smeesh
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:24
Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Ajde da i baram starosvat jas sum za kum4eto
како прво...кумче само ја си го викам кумче...второ...нели ти го сакаше  за зет?еве таман сега урлање ке ти одговара...кумче се жени...ти нејкеш...и онака даље веке знаеш како идеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:24
Originally posted by Agapi Agapi напиша:

ti nina nema so da baras ne si del od svadbata. Frlanjeto oriz ne e nekoja uloga газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење 
jas i zetot treba da i barame ne ti
Nema i jas kje baram a vie so mi vkate ne mi ni gajle ni grizhA vie nema da me komanduvate
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:25
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Ajde da i baram starosvat jas sum za kum4eto
како прво...кумче само ја си го викам кумче...второ...нели ти го сакаше  за зет?еве таман сега урлање ке ти одговара...кумче се жени...ти нејкеш...и онака даље веке знаеш како идеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Kkekeeekekekkekkee znajsh deka imam 10-ka za rasipuvanje na vrski samo ne sum zla toa da go praam
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:26
Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Originally posted by Agapi Agapi напиша:

ti nina nema so da baras ne si del od svadbata. Frlanjeto oriz ne e nekoja uloga газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење 
jas i zetot treba da i barame ne ti
Nema i jas kje baram a vie so mi vkate ne mi ni gajle ni grizhA vie nema da me komanduvate
газење%20од%20смеењеДа не ти прелетам над живеалиштето твое...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:26
de de, se ispokaravte za starosvat.... намигнувањеголема%20насмевкатрепкањетрепкање


btw: ajde, ja chekam..... црвенеење
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:27
MORI NINOOO
OSTAJ ME MENE
NE ME MESAJ
JAS SUM KUM
NE MOZI KUMOT DA TI BIDI MAZ ILI SO I DA TI TEKNE


Изменето од kum - 31.Октомври.2007 во 21:28
JOIN THE FAMILY
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:27
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

de de, se ispokaravte za starosvat.... намигнувањеголема%20насмевкатрепкањетрепкање


btw: ajde, ja chekam..... црвенеење
ај кога ке се частиме со кумче у дестан ке те спомнам..а може и сега...
Кумче,официјално изигравам стројник и ти ја СПОМНУВАМ бисерна...голема%20насмевка
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 21:27
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by nina1 nina1 напиша:

Originally posted by Agapi Agapi напиша:

ti nina nema so da baras ne si del od svadbata. Frlanjeto oriz ne e nekoja uloga газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење 
jas i zetot treba da i barame ne ti
Nema i jas kje baram a vie so mi vkate ne mi ni gajle ni grizhA vie nema da me komanduvate
газење%20од%20смеењеДа не ти прелетам над живеалиштето твое...
Sea me terash kje ti tropnam gluposti betmen kje ti dojdit da ti najdit zhenska
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4445464748 441>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,273 секунди.