IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 454455456457458 1553>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:11
aman be luge, zar vi e vazen brojot na postoviteизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеsto mislite, ako imate mnogu postovi i deka ke ve cenat poradi toaизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеkonstruktivnosta na postovite, nivnata sodrzina, e mnogu povazna od nivniot broj. Ako e za brojot, eve eden den pominete na igrite, i ete vi 1000 posta...lesno se pravat...
Sto se odnesuva do muabetite, tie muabeti od sinoka ne se izbrisani, si stojat tamu kaj sto bile.Ovde na razno brisam samo jas, a ne i Valerija, taa e zadolzena za igrite, znaci nejze ne ja mesajte vo ova. Postovi se izbrisani samo dokolku se nadvor od tema, a toa znaci koga ke se zaboravite pa ke pocnete da si pravite muabet na nekoja tema koja sto ne e nameneta za toa. Pa na razno ima desetina temi koi se za muabeti, zosto unistuvate drugi temi?!?
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:13
Oust, postot sto ti e vo minatata nok ke go koregiras sam ili jas da go koregiram?
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:15
Јас колку што знам тие теми се за неврзани муабети и затоа се ставени таму! Мене не ме интересира бројот на постовите, само ме нервира тоа што си се дрзнувате туку така да бришете безвезе. А што се однесува до постот за минатата ноќ не планирам да го бришам, нити пак да го корегирам, а ти Шефице ако сакаш корегирај го, твојот збор е последен
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:18
Vo razno ima temi za nevrzani muabeti i se znae koi se tie temi...ne site temi se za toa. Naucete veke ednas...Iskreno mene ne mi e problem posle vas da brisam...samo sto clenovite na koisto im e vazen brojot na postovite se nerviraat...zal mi e sto mora da gubat lepotaгазење%20од%20смеење
Inaku, postot ke ti bide koregiran
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:20
Ај бидејќи ние не можеме да научиме кои се тие теми за неврзан муабет, просвети не ти
И зошто да ми биде корегиран постот? Не можам јас да кажам што сакам, или пак не смее да се каже ништо против модераторите
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:20
Originally posted by OUST OUST напиша:

од нервоза заборавив да те Моира


za oustce
za macenceto so snajper


PS........ nemoj taka mila ne gi zesti tolku......jas sum losata sega, ili ke se natprevaruvame
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:23
Moiraголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеNa Razno ne mozes da bides losaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаtuka jas sum Losata Vesterka od Zapadгазење%20од%20смеењеTi mozes na Politika da bides Gestapoгазење%20од%20смеењеJas nema da ti se mesam vo titulata tamuголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:28
http://www.forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=11800&PN=247



za Oustнамигнување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:28
Taka de mila, ne mislev za razno, mislev voopsto na forumov ......

kako si mi denes.........ti odite li gostinot.......ozdrave li



Изменето од moira - 16.Февруари.2008 во 21:29
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:33
Ајде јас ве напуштам. Бидете ми поздравени па се читаме

бај д веј професорице можеш слободно да го избришеш постот од минатата вечер да не стои празен
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:44
големо%20гушкање la fille 
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:48
Dzakiголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:49
MOira, mnogu podobro sum denesголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаznaci ke ima kafe narednata nedelaголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 21:52
la fille, ovaa moira fino zenice e, neli?











Изменето од la fille - 16.Февруари.2008 во 22:02
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 454455456457458 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.