IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс Зезање..се што не можат другите теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс Зезање..се што не можат другите теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4142434445 214>
Автор
Порака
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:22
do Maja- more ja menjam (nedepilirana-izgovor radi da menjam )...pa ednas se zivee neli...+ doeka sum mlade neli..
 
do Engie - prvo-svativ deka sakas da se seksame zato sto bese licno do mene ( barem taka mislam) ko vtoro...ne treba bas smisla za humor dodeka se seksas so mene oti ke mislam deka me zaebava i ke te. .. ne znam sto..., a posle sexot - moze da se zezame i posle pak sex i pak zezanje i taka natamu...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:23
Js odma ti najdov zamena, ti zakaciv slikichka od Carmen Elektra , ja barase imaj ja de sega
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:24
da zapisam jas sevo ova vo dnevnikot .... da ne se zbunam.

Изменето од engie - 20.Август.2006 во 01:24
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:27
Engie ama izvestaj dosta bogat
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:28
Originally posted by maja maja напиша:

Js odma ti najdov zamena, ti zakaciv slikichka od Carmen Elektra , ja barase imaj ja de sega
abe kakva Carmen, jas sakam nesto makedonsko ili balkansko da receme aj, ne ja sakam Carmen... abe majus... ti se mi naogas nekoj zameni so ne mozam da gi imam, aj pokazi se najdi nesto sto mozam da go imam realno.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:34
Abe mene ne mozesh da me imash , me ispapa maca a plus toa ne sum na Balkanot da ti najdam nesto pak od EVROPA
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:37
Originally posted by maja maja напиша:

Abe mene ne mozesh da me imash , me ispapa maca a plus toa ne sum na Balkanot da ti najdam nesto pak od EVROPA
Ne mozam - dusa ne mi dava  imas karta na balkanot da vidis kade si ?
 
 
 
p.s.
ne aludirav na tebe.
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:40
a na kogo be brmm bidi po precizen
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:40
Originally posted by engie engie напиша:

da zapisam jas sevo ova vo dnevnikot .... da ne se zbunam.
Zapisi zapisi, stom imas uste od penkaloto - brzo ke stasam.... kaj mene i penkala se potrosija i se... pa ne mozam ni da te zapisam
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:40
Drugarka mi i nea ja ispapa maca ama ti sami si naogash neli
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:42
Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

da zapisam jas sevo ova vo dnevnikot .... da ne se zbunam.
Zapisi zapisi, stom imas uste od penkaloto - brzo ke stasam.... kaj mene i penkala se potrosija i se... pa ne mozam ni da te zapisam
 
Dobro sto penkalata se potroseni...jas si rekov da ne i nesto drugo potroseno....


Изменето од engie - 20.Август.2006 во 01:43
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:44
Originally posted by maja maja напиша:

Drugarka mi i nea ja ispapa maca ama ti sami si naogash neli
da tocno, samo sakav da gi vidam prijatelite., sekako ke ja odbiev ponudata..... ke me ostaj zena mi...abe se ozeniF, kakva drugarka mugaraka......
 
ej majus- prethodno malku si laskase...
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:45
Originally posted by engie engie напиша:

Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

da zapisam jas sevo ova vo dnevnikot .... da ne se zbunam.
Zapisi zapisi, stom imas uste od penkaloto - brzo ke stasam.... kaj mene i penkala se potrosija i se... pa ne mozam ni da te zapisam
 
Dobro sto penkalata se potroseni...jas si rekov da ne i nesto drugo potroseno....
To ne se trosi..... lelee   ne znaese ? kolku god si engie ?
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 01:47
eh sto ima vrska toa so moite godini,.... moze si se potrosil za vecerva...mnogu si go upotrebuval....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4142434445 214>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.