IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Вашиот сон
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашиот сон

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
Прашање: Кој е вашиот сон?
Одговор Гласови Статистика
20 [48,78%]
1 [2,44%]
1 [2,44%]
2 [4,88%]
6 [14,63%]
3 [7,32%]
5 [12,20%]
3 [7,32%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 20:21
EDEN DEN DA SE PRONAJDAM SEBESI
DA POCNAM DA GI CENAM LUGJETO OKOLU SEBE....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 00:13
 
 
    Доколку сонот се отсонува на вистинското место.....
    голема е веројатноста...тој да стане реалност........
Кон врв
star Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 260
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај star Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 01:58
Да живеам во непосредна близина на море,да имам доволно време да прочитам се што сакам и да го прошетам светот...И како што би рекле на изборите за miss-"And of course,peace in the world"
Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 23:29
zdravje da dava bog
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 17:21
Mojot son:Da sme zivi i zdravi,da ima mnogu ljubov i mir nasekade,a drugoto da si dojde samoto po sebe..
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 22:36
мојот сон,... па вака,... порано сакав сите да бидат здрави живи,... сите да бидат среќни,... ама откако сватив дека сите други не ми го мислат истото,... сега ќе бидам малце себична и ќе кажам дека мојот сон е,... конечно да си го најдам тоа што го сакам,..... а не знам што сакам..... тага 
Кон врв
MusketaR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MusketaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 23:48
Vo posledno vreme ne sonuvam tuku se trudam da go ostvaram
...:::My Life My Rules:::..

Кон врв
GoXI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 105
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GoXI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 14:48
sonuvam deka eden den ke pobedam na MTV muzickite nagradi
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 00:14

 

 
        Сонувај за она што го сакаш да го сонуваш...
        појди таму каде што сакаш да бидеш...бидејќи имаш
        само еден живот...и само една можност да го создадеш...
        она што сакаш да го создадеш............
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 12:36
...da mi se zivi i zdravi decata... da diplomiraat ...da se vrabotat... da im pomognam da si kupat stanovi...koli... i da mi rodat snaite dve vnucki i dvajca vnuci... i odvreme navreme da ni gi dadat mene i na poludebelkiot da gi cuvame... shetame...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 20:26
 
 
   За да си ги оствариш своите соништа....
   треба најпрво да се разбудиш.....голема%20насмевка
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 21:18
Imav son, ne mi uspea, se se poremeti, se izvrti naopacki i od togas ne sonuvam 
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 21:59
da uspeam vo zivotot i site sto gi sakam i mi zna4at da bidat zdravi i srekni!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 21:59
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Imav son, ne mi uspea, se se poremeti, se izvrti naopacki i od togas ne sonuvam 


Me tooтага...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.