IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Современи момци
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Современи момци

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 15:01
Seksot e kruna na doverbata pomegu dve srodni dusi Star
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 15:03
Pa iskreno i sakam da go znam minatoto seksualno iskustvo na mojata partnerka pred se poradi zdravstveni pricini... inaku koga ke uvidam deka se e ok na zdravstven plan tolku zavrsuva interesot za toa so kolku bila i kakov seks imala me zanima samo so mene kakov seks ke ima i toa e toa ...
Itn...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 15:13
Zdrastveni pricini velish Vkusime, zamisli moze da imash eden partner a da zakacish nesto, zosto toj ne znaesh so koj bil.Ubavo e da se znae so ko partner si neli, bash poradi ova.No brojot na partnerite ne pokazuva dali se raboti za devojka koja nema polna bolest ili obratno.Koristime kondom neli :)



Изменето од maja - 15.Декември.2006 во 15:13
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 15:50
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Seksot e kruna na doverbata pomegu dve srodni dusi Star
 
Ej ova go kaza ko da ziveeme pred 30 godini
LOL
 
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 22:52
Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Pa iskreno i sakam da go znam minatoto seksualno iskustvo na mojata partnerka pred se poradi zdravstveni pricini... inaku koga ke uvidam deka se e ok na zdravstven plan tolku zavrsuva interesot za toa so kolku bila i kakov seks imala me zanima samo so mene kakov seks ke ima i toa e toa ...
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
MaVnaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 165
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaVnaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 08:48
sovremen e ako ne go boli k*rac kolku me izmavale
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 08:52
Sovremenite sea se dvocevki
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 11:43
Епа да.LOL
Just love
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 06:28
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by rebeka rebeka напиша:

NIKOJ NE E SOVREMEN A NE OVIE KAJ NAS.KOJ MAZ SAKA NEKOJ DA JA MERKA NEGOVATA PRIDRUZNICKA.

 

jas... ednostavno se gordeam koga imam nekoja tava devojka pokraj mene, mi gi kreva akciite ako me razbiras

To e prav decko , koj mozi da se spravi so zgodna devojka koja e otvorena.
Jas pak ako ne e otvoren i slobodnoumen se ladam smesta i isparvamсреќа
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 10:19
Sovremen maz e i koga na partnerkata ke i posoci deka ondeka sedi stvarno zgoden momak ...a ne samo da i kazuvam ili pod oko da gleda zgodni curi kako pominuvaat pokraj niv.

A vo vrska so sexot ako nema govor razbiranje ... i otvoren dijalog za toa kako da se podobri sexot sekogas edniot ke pati. 2 god veke sum vo brak i iskreno sega za sega sexot e odlicen a se nadevam i nataka ke bide taka zosto uste na start na vrskata temata sex ni beshe glavna tema za razgovor sto me zadovoluva kakvi mi se fantaziite i mojte i nejzinite itn.......
Itn...
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 10:24
pravilo br.1 ne zaboravaj nikogas , nema podobar od tebe , toa priznavanje backo ke ti donese problemi

Изменето од hektor - 25.Октомври.2007 во 10:24
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 19:33
Originally posted by maja maja напиша:

Pod sexsualna sloboda ne samo kazanoto za dobar sex so partnerot ,toa e ok,tuku i sexsualna sloboda  na iskazuvanjeto.Ima maski koi ne sakaat mnogu da im zboruvash za sex,vednash odat na "kolku te pominaa"?Togash se sudirash so najloshoto a toa e "tajnata vo sex".SOVREMENI MOMCI se onie koj mozat celosno da te oslobodat vo SEX.


...pa ti pa, eeeeeeeh...toa li je problematichno...ke kazesh vtor si mi ...i taka...nemash kilometraza pa da se meri toa...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 01:37
...sovremen momak e energichen, brz, eleganten vo odnosot i postapkite...
...vodi smetka za sebe i okolinata, kulturen, zabaven, nasmean, nonshalanten koga treba, inteligenten i elokventen...
...upaten, informiran, poln so interesni prikazni i bujna fantazija, moderen i asocijativen...
...grizliv, vnimatelen, gi zabavuva site okolu, ne zamara so jas-pa jas razgovori i vicoteki sobrani po forumi, ima smisla za humor, domashno e vospitan i pocituva luge takvi sto se -takvi...
...se oblekue spored svojot vkus i stil, sreden vo racete, kosata, izbrichen i mirizliv...
...ne vika dodeka zborue, odmereno i odbrano zboruva so sharm, privlekue pojava i pogled pri vlez,paga na fizika a legnuva so hemija...голема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 08:57
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...sovremen momak e energichen, brz, eleganten vo odnosot i postapkite...
...vodi smetka za sebe i okolinata, kulturen, zabaven, nasmean, nonshalanten koga treba, inteligenten i elokventen...
...upaten, informiran, poln so interesni prikazni i bujna fantazija, moderen i asocijativen...
...grizliv, vnimatelen, gi zabavuva site okolu, ne zamara so jas-pa jas razgovori i vicoteki sobrani po forumi, ima smisla za humor, domashno e vospitan i pocituva luge takvi sto se -takvi...
...se oblekue spored svojot vkus i stil, sreden vo racete, kosata, izbrichen i mirizliv...
...ne vika dodeka zborue, odmereno i odbrano zboruva so sharm, privlekue pojava i pogled pri vlez,paga na fizika a legnuva so hemija...голема%20насмевка
 
Lele kaj ima takov sklop na doblesti vo eden ist maz ziti se?!?!?!?! Kazi odma ke se mazam za nego газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.