IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - СЕЌАВАЊА И СПОМЕНИ НА МИНАТА ЉУБОВ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СЕЌАВАЊА И СПОМЕНИ НА МИНАТА ЉУБОВ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
superbaby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superbaby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 00:53
Sekavanje na minato? Toa e najlosha rabota so moze da postoe vo red e da sa sekavame na ubavi spomeni koi sekogas ke ostanat ubavi a ne na ljubovni spomeni koi otkoga ke ja prekineme vrskata ke morame da gi zaboravime zatoa shto tie pretstavuvaat bol za nas
Кон врв
Горе_Лево Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 331
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Горе_Лево Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 11:20
Originally posted by ^mackica^ ^mackica^ напиша:

dali se sekjavate na nekoi minati denovi iako ne smeete da go pravite toa,i dali toa go pravite iako pokraj vas ima licnost na koja sto i znacite mnogu ili pak licnosta na koja sto se sekjavate vi e zabraneta na nekoj si nacin



Се сеќавам, како не. Се додека не ме фати амнезија има да се потсетувам на неколку многу битни сцени од минатото кои ми покажуваат колку сум во право што денес е само минато.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 00:29
не може минатото да се заборави,па каково и да било
минатото е всушност нашиот живот,иднината е несигурна
незнаеш на што си
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 00:33
да се сеќавам
ништо не сум заборавила...........
фала богу имам и уште празно место,кое треба да се полни за да стане сеќавање
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 14:47
 
 
 
  Да.. се сеќавам   мечтаење   и никогаш нема да  заборавам...!!!   ох
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
lexus Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 05.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lexus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 19:55
ah... toa bea starite dobri vreminja koi ne se zaboravaat, a samo izlituvaat!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 12:10
Taa sto ne e so mene nikogas ne moze da se meri so taa sto e so mene. Taa sto bila e samo prolazna smeska i pouka kako ne treba da go gubam vremeto
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 14:00
Размислувам за минатото, фантазирам за иднината и искрено, понекогаш заборавам да живеам во сегашноста, колку сум будала
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 14:22
isfrli go samo prvoto...i ke bide ok
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 14:30
Се потсеќам на минатото, размислувам чат-пат, но само колку да не заборавам.
Не дозволувам да ми се меша во сегашноста или иднинатазадоволство 
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 16:54
Ne mislam mnogu na minatoto pogotovo ako veke sum so nova licnost, ako sum sama moze da mi se vrati nekoj film.
Кон врв
IdiBegaj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IdiBegaj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 17:42
slabo pamtejne imam idibegajсмешен
Zivi bili pa videli,.......
Кон врв
IdiBegaj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IdiBegaj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 21:35
охHmm minato opredeleno sovrseno vreme ili minato opredeleno nesovrseno vreme чекањевоздивнувањеразмислување
Zivi bili pa videli,.......
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 15:37
Shtom e minato sepak e ...minato SVRSHENO vreme.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,137 секунди.