IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е најлесен начин до дечко?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е најлесен начин до дечко?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
Автор
Порака
that's me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2006
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај that's me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 21:33
pa neli ti kazuve cuveko, siri noze i nema da imis nikakvi prublemi na toj plan!
Пази,памтам к'ту слон.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 22:51
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

se ubavo samo so sum naviknata so skrsteni nozi da sedam bilo kade i pred PC i vo kafic i na fax i na gosti.....sekade Big%20smile aj sega kazi so da pravam Ermm
   e,togash ,...nema nadez za tebe,...ke si ostanesh vechno sama ili pak ke  trulish vo nekoj manastir,prashuvajki se ,....po peeset godini,....AH,ZOSHTO NE GI SHIREV NOZETE!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 22:59

ma ne e kulturno da gi shiram non-stop nozite......pa ke pocnat i pari da mi lepat ne za drugo LOL

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 23:44
ama,jas sakam i pari,...a i noze da shirish,....ostanatoto ke bide po tvoe..Big%20smileLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:14
   Ситуација 1           
           Најлесен начин да се фати дечко:

-да го штипните за гз
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:26
Ситуација 2
                  Најлесен начин да фатиш дечко
                   (воа од лично искуство )

-облечете мини сукниче , направете само еден провокативен потег...за нецела минута е ваш
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:28
а најлесен начин е......да го викнете на пијачка и да го частите
од тоа полесно здравје
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:33


значи тоа  би изгледало вака :  го  викам на пијачка,  пиеме, си испракаме од оние погледи, ме ми дајш , ке ти даам,  па он се опива , станува од маса , оди на подиум и се смува со друга риба .
На ова женската (онаа која го частела пијачка )би реагирала у стил: иде кај  нив, му лепи шамар на него,  а он  се  врти кон неа и вели : не те знам која си, пошто е  даска пијан изненадување


Епа Блеки , баш ти  фала  за последниов  "најлесен" начин намигнување




Изменето од Mona Liza - 05.Април.2008 во 14:34
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:36
Мона сонце.....не мислев на алкохол....ако го частете тоа не ќе можете сметката да ја доплатите....кафенце или сокче(густо по можност)
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:39
сонце, ако е за кафенце или сокче може тоа и дома да го частеме, не мора да идеме во кафич среќа
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:44
па сонце...ја не нагласив дека мора во кафич....ете не мислев да кажувам.....но една колешка така го ќари еден колега.....си седиме ние во кафич...и таа беше ама го шмекаше онака стварно се гледаше тоа на неа...и коа рече"ајде сега кај мене во станот по едно кафе да ви бапнам"и укопчав ја шо е работата....викам ајде одете вие ја да завршам една работа.....ко оп после некој сат овај ми вика....абе брат се фативме со оваа....шо како нема везе....ај аирлија му викам ја
Добро малце е поделиканто коа женско брка машко пошто обично машко брка женски....
Па може и мало шарм.....па потоа ќе си го вртите на малото прсте..
П.С. ова не важи за мене
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
iva_hot69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva_hot69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:31
najlesen nacin?????
nie samite.....
dobro sea poubaite imaat poise prednost od onie drugite pomalku ubavite.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:49
moze da e ubaa kolku saka...ali ako ima samo silikon u glaata....dzabe i e
Кон врв
iva_hot69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva_hot69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:51
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

moze da e ubaa kolku saka...ali ako ima samo silikon u glaata....dzabe i e



e pa dobro sea,najprvo doagja do izraz fizicki izgled,neli?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,133 секунди.