IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како раскинувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како раскинувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 15>
Автор
Порака
Macika Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Macika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 23:17
Pa ok da ama bolje ti e da ti kazat deka si za nigde za dzabe si trosel vreme i da ti raskinat t.e ponizat i batalat sto e dvojna bolka ili da ti kazat deka si ekstra tip ama deka ima nesto tuka sto ne e vo red,i treba da se prekine?
Maci4ka loves you
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 23:24
Originally posted by Macika Macika напиша:

Pa ok da ama bolje ti e da ti kazat deka si za nigde za dzabe si trosel vreme i da ti raskinat t.e ponizat i batalat sto e dvojna bolka ili da ti kazat deka si ekstra tip ama deka ima nesto tuka sto ne e vo red,i treba da se prekine?

     Kolku i da e light raskinuvanjeto sepak boli(kako rezultat od pogresnata investicija)
... a ona za laskanjeto ...pa i toa e uste pogolema navreda,demek konjot se prodava na pazar pa ajde sega da se pofali od zenskata strana ili nakratko receno ...ista riba vo razlicni pakuvanja
   Abe kako i da e iluzijava se prifakja od tvoja/nasa/vasa strana pa kolku i da ne saka covek.


Изменето од gocefbn - 30.Април.2007 во 23:25
Make love and respect your profession

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2007 во 08:51
ednostavno prestanuva , nema slusanje , nema emocii vo dopirot , nema nisto , ednostavno zavrsuva,  bez zborovi seto se gasne i taka
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
MaVnaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 165
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaVnaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 08:24
no ako devojkata ima emocii,te bara na mobilen da te slusne,dali ke ostanes gluv na povikot ili bi kazal da e kraj?



Изменето од MaVnaTa - 03.Мај.2007 во 08:27
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 08:30
nisto , ke i kazam da ne trosi dzabe vreme ,i samo pomisli na toa sto se mozeme mozevi e docna , a moze ne , dali krajot vaka mirisa nie dvajca da sme za vo bestraga
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 09:00
Originally posted by MaVnaTa MaVnaTa напиша:

no ako devojkata ima emocii,te bara na mobilen da te slusne,dali ke ostanes gluv na povikot ili bi kazal da e kraj?



    - Sekogas devojkata ima emocii i nikogas ne bi ostanal gluv zatoa sto sekoj nejzin zbor e melodicen i toa bi sakal da go slusnam vo zivo a ne samo preku telefon pa maker da se raboti i za izvinuvanje...pardon Wink,raskinuvanje Smile
Make love and respect your profession

Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 23:07
Лесно е ... преку СМС, само ке пишеш ....  " Немам кредит затоа слушај, преку к*р си ми веке, не ме тражи, крај е. P.S. Врати ми ги CDата шо ми останаа кај тебе"
Arguing on the Internet is like running on the special Olympics, Even if you Win you are still retarded
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 23:09
Originally posted by BiggieSmalls BiggieSmalls напиша:

Лесно е ... преку СМС, само ке пишеш ....  " Немам кредит затоа слушај, преку к*р си ми веке, не ме тражи, крај е. P.S. Врати ми ги CDата шо ми останаа кај тебе"

pa do cd ti dojde?
sega na pretek cd-a.....samo toa so i treba go nema...Tongue
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 23:11
Originally posted by black-eyes black-eyes напиша:

Originally posted by BiggieSmalls BiggieSmalls напиша:

Лесно е ... преку СМС, само ке пишеш ....  " Немам кредит затоа слушај, преку к*р си ми веке, не ме тражи, крај е. P.S. Врати ми ги CDата шо ми останаа кај тебе"

pa do cd ti dojde?
sega na pretek cd-a.....samo toa so i treba go nema...Tongue


Абе мош ми е останало цдто од Windows Или па World Of Warcraft
Arguing on the Internet is like running on the special Olympics, Even if you Win you are still retarded
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 00:14
како...???  смислувам онака монолог кој ем ке му даде до знаење ем нема да го натера да сече вени LOLLOLLOL

Изменето од ACELERA - 04.Мај.2007 во 00:14
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 00:19
Originally posted by anakin anakin напиша:

kazi dragicka? imas decko?
da
e nemasLOLLOLLOLLOLLOLLOL


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zlobno nekoj kaza
no istinito
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 00:21
Originally posted by anakin anakin напиша:

Originally posted by anakin anakin напиша:

kazi dragicka? imas decko?
da
e nemasLOLLOLLOLLOLLOLLOL


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zlobno nekoj kaza
no istinito

nemoj be ti direkno od okolu se prasuva-kazuva
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 00:21
so ima vrska
i taka se zavrsuva
so
sekoj na razlicna strana
postoi li adekvaten nacin na bezbolnosta?????????????????
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 00:24
ima....ako sakas...a ako nesakas i ne se potrudis....nema....za zal togas...Tongue 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.