IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Фото-видео за време на секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фото-видео за време на секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:31
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Немам снимки, али имам слики....Embarrassed
Иначе треба прво да имаш доверба во партнерот и да знаеш дека нема да ги покаже на никој додека сте заедно, па дури ни кога ќе се скарате....Big%20smile
 
незнаеш откако ќе раскинете дали тоа нема да боиде злоупотребено затоа јас не дозволувам .
е едино ако има скриена камера некаде паа....Ouch


Абе и јас не верувам многу, али затоа кога ќе се скараме ќе ги избришам.... Знам каде се..... Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:35
Тоа е е ок што знаеш кафде се ама замисли си има копии а??? LOL  LOL  LOL  LOL  LOL 
 
не верувам јас многу...Confused
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:40
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Тоа е е ок што знаеш кафде се ама замисли си има копии а??? LOL  LOL  LOL  LOL  LOL 
 
не верувам јас многу...Confused


Е сега, ќе се замара и ќе прави копии.... LOLLOLLOL Не, озбилно.... И јас обично не верувам многу, али, многу пати сум правела муабет со дечко ми и сум сватила дека не е таков да се фали со тоа.... А и нема шо многу да направи, на сликите не се гледа којзнае што...
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:42
епа тоа е добро Wink
Кон врв
*SiReNa* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *SiReNa* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 15:23
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Јас би се снимал!!! Само немам глумица во главна улога!!! т.е ниедна не прифаќа!!! 
 Objasni poubavo decko. Niedna ne prifaka so tebe ili niedna ne prifaka da se snima?
 
p.s. mala shala, ne e so cel da te navredam...
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 23:03
мене не ми е јасно што воопшто ги снимате ако останат некаде забутани, и дури ни вие нема да ги гледате а камоли некој друг... Него ај нека биде Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
bond007 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 23:33
Sum se snimal...mnogu pati i so poveke devojki.

Nisto strasno i nisto posebno.Duri mislam deka snimkite ke bidat interesni gledani duri posle nekoe vreme-nesto kao "refresh".

Baska,skoro site devojki znaele deka sexot se snima.Nekoi duri ne mozea da dodrzat da se gledaat.
EYES WIDE SHUT
Кон врв
bond007 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 23:38
...ali problemot ne e u snimanjeto.Kako maskoto, taka i devojkata moze da gi zloupotrebi snimkite.

zatoa:

SNIMKITE SE SAMO I SAMO ZA ONIE KOI SE SNIMANI

ako gi gleda treto lice mora da ima soglasnost od dvajcata!!!
EYES WIDE SHUT
Кон врв
ASTRIX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
OBSESSIVE DREAMS

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ASTRIX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2007 во 02:13
никогаш не би ја терал девојката да се снима.. а ни јас не гледам задоволство во тоа..ако сакам нешто пак да се случи поубаво ке си имам с**с во живо отколку да мотам лента наназад
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2007 во 13:49
imam edno video snimano pred godina dena i sea bog znae kaj e
dudenz
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2007 во 14:21
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

мене не ми е јасно што воопшто ги снимате ако останат некаде забутани, и дури ни вие нема да ги гледате а камоли некој друг... Него ај нека биде Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile


A што би требало да правиме со снимките? Да им ги покажуваме на сите и да стојат некаде каде што сите можат да ги видат? Confused
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2007 во 07:13
Originally posted by Dana Dana напиша:

No way.
... а дали би се снимала со некој кој шо навистина ке го сакаш?пример дечко?на кој шо можиш 100% да му верваш дека нема да се изглупира со снимката,ако то него на пример многу би го направила срекен???Wink ...или пак кога би била во тебе?( снимаката )... така да ич да не бериш гаље дали ке ја види некој..????
...незнам зошто мене многу-МНОГУ-ЈАКО МИ Е...сум се снимал поке пати и никогаш му ги немам покажано клипчината на никој Tongue ...
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2007 во 09:09
Originally posted by bond007 bond007 напиша:

...ali problemot ne e u snimanjeto.Kako maskoto, taka i devojkata moze da gi zloupotrebi snimkite.

zatoa:

SNIMKITE SE SAMO I SAMO ZA ONIE KOI SE SNIMANI

ako gi gleda treto lice mora da ima soglasnost od dvajcata!!!
 
  Eve jas na primer ke dobijam li soglasnost od dvajcata da gi vidam snimkite??LOLLOLLOLLOL


Изменето од l_dijana - 08.Февруари.2007 во 09:13
   DIJANA
Кон врв
bond007 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2007 во 23:42
Za tebe Bejbi ke otvoram DVD-teka.
EYES WIDE SHUT
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.