IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Можно ли е да се заљубиш за еден месец?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Можно ли е да се заљубиш за еден месец?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 31>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:36
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Онака само!!! Зарем е можно да те стрефи од прв момент, или ми бега нешто од контекст муабетов?

абе сега и ти? Не си во контекст на моабетот а и како и да е занемев ..пази тоа ретко ми се случува некој од прв поглед да ме импресионира
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:38
Originally posted by v i v i v i v i напиша:

celo vreme se prasuvam sto ti toa kratenkata nrgmk....sto iminja vadite....


EEEEEEEEEEEEEE Не ти кажувам!!! А те*е што ти значи тоа v i v i?
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:39

nate ova mazive ne ne razbiraaat sekogas.....

vivi mi e kratenka od vodolija...kratko e i jasno....kazi sega ti....sto ti tebe onaa azbuka....

tuka nekade....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:46
Оффффффффффф ме мачите бре луѓе!!! Ќе го сменам никот жими се!!! NRG ти е скратено од ENERGY, а МKD e кратенка од Македонија!!! Ова ми остана уште од времето кога четував по странски форуми, и од бившите ју простори, и тоа ми беше никот!!! И не го сменив од тогаш до сеа!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:50
еве уште еден поздрав од еден водолија........што се однесува до темата ......ДА, човек може да се заљуби и на прв поглед а за еден месец и да не зборуваме..........дури и чудно е прашањето......за еден месец ?
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:56
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Онака само!!! Зарем е можно да те стрефи од прв момент, или ми бега нешто од контекст муабетов?

абе сега и ти? Не си во контекст на моабетот а и како и да е занемев ..пази тоа ретко ми се случува некој од прв поглед да ме импресионира


Нате ама јас знам ти во кого се вљуби на прв поглед ама не кажувам на никого!!! Се зезам!!! Не ми фаќај кусур!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:56

nrg smeni si go imeto .....ili jas ke ti se obrakam so eni...od energi...ok...

delfin bravo ti si vodolija.......zatoa regiras vo sekundata....

tuka nekade....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 14:59
EEEEEEEEEE Шо му фали де!!! Како сакаш викај ме!!! Тоа го користам 3-4 години уназад!!! Нема мењање!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 15:01

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

EEEEEEEEEE Шо му фали де!!! Како сакаш викај ме!!! Тоа го користам 3-4 години уназад!!! Нема мењање!!!

 

ne ne go menuvaj ama ako ti se obratam so eni znaj deka e do tebe...pokrtako mi e...ok....

tuka nekade....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 15:06
Како ти одговара!!! Не се љутам воопшто!!! Пиши како сакаш!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 15:10

eni a zosto ovaa faca stalno ja koristis...

a se zaljubuvas i ti na prv pogled...

tuka nekade....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 15:31
ретко!!! Многу треба за да ме стрефи право у срце!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 15:39
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

ретко!!! Многу треба за да ме стрефи право у срце!!!

Викаш?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 18:43

Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

ретко!!! Многу треба за да ме стрефи право у срце!!!

Викаш?

излеа вика

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.