IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Почина МАЈКЛ ЏЕКСОН
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Почина МАЈКЛ ЏЕКСОН

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 13>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 18:49
Originally posted by Goran71 Goran71 напиша:

Nemam komentar na prethodno dadenite seljacki komentari od poedinci-ki za smrta na Majkl.

Samo ke kazam deka vo svetot na pop muzikata postoi Majkl i ostanatite.

pocivaj vo mir


ako mislis na nekoj od moite komentari .. da se doobjasnam

MJ.... bil peac  ... golem peac 10 za nego, prema mene 9
a kako covek bil nula. taka da sredna vrednost e 4.5
covekot pocinal se vika .. za mrtviot se zboruva sekogas najdobro
mozebi za kako peac kje se soberat mnogu narod da se oprostat od nego
no da bil obicen milioner takov kakov e... ne bi se sobralo ni 20 tina

no za sekoj pocinat NEKA E NAJDOBRO.....I AKO pocinaa mnogu poznati licnosti i kako LICNOST povekje zasluzuvale da ima za niv tema tuka na forum

pozdrav od seljakot nagolemголема%20насмевкаголемо%20гушкање


Изменето од anakin - 26.Јуни.2009 во 18:51
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 18:51
Zamina uste edna Legenda....
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 18:54
Originally posted by Командантица Командантица напиша:


хаха јас ли му го упропастив животот? ма немој, он е здрав прав човек се претвори во жив мртовец што сакаш повеќе, сам си го упроспати и затоа умре млад, да не правеше такви глупости сега се уште ќе беше жив, али ако ти е тешко да прифатиш дека беше педофил тоа е вистината и колку да несакаш вистина е..другото не работата е дека греота се оние луѓе кои немаат леб а он ќе прае операции дека сакал да биде бел не црн, каде е правдата?


Mozebi imal zivot tokmu kako sto posakuval, samo sto drugite poinaku gledaat, nekoj ke rece deka si go upropastil zivotot. Drugo, se se vraka, se se plaka. I nisto sto ke napravime ne ni garantira kolku ke ziveeme.

Onie koi nemaat da jadat leb, zaprasaj se samata zosto e toa taka.

A za "pedofil" se izjasniv vejke....lebarite mozat uste da pisuvaat za pedofilija.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:01
Koga mi se javi majka mi i mi kaza izreagirav onaka-pa sto mi e gajle....ama kolku i da ne go sakav sepak mi e zal....bese nekakva zvezda.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:05
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Koga mi se javi majka mi i mi kaza izreagirav onaka-pa sto mi e gajle....ama kolku i da ne go sakav sepak mi e zal....bese nekakva zvezda.


zvezda bese... toa e fakt
a deka bil ludak i toa e fakt
i deka bil somnicen za neubavi raboti i toa e fakt
taka da .. za mene pocinal eden shoumen , koj i taka si igral so svojot zivot sekoj den
rip za nego
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:07
Sekojdnevno si igrame so nasite zivoti, pa nikoj ne ni sudi.......a i nikoj ne moze намигнување
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:12
Spored mene toj coek najvise proziveal. Sto mu teknalo na pamet toa prael, i bukvalno imal se. Kako zvezda i showman go pocituvav.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:13
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:


Originally posted by Командантица Командантица напиша:

хаха јас ли му го упропастив животот? ма немој, он е здрав прав човек се претвори во жив мртовец што сакаш повеќе, сам си го упроспати и затоа умре млад, да не правеше такви глупости сега се уште ќе беше жив, али ако ти е тешко да прифатиш дека беше педофил тоа е вистината и колку да несакаш вистина е..другото не работата е дека греота се оние луѓе кои немаат леб а он ќе прае операции дека сакал да биде бел не црн, каде е правдата?
Mozebi imal zivot tokmu kako sto posakuval, samo sto drugite poinaku gledaat, nekoj ke rece deka si go upropastil zivotot. Drugo, se se vraka, se se plaka. I nisto sto ke napravime ne ni garantira kolku ke ziveeme. Onie koi nemaat da jadat leb, zaprasaj se samata zosto e toa taka. A za "pedofil" se izjasniv vejke....lebarite mozat uste da pisuvaat za pedofilija.


никаде не реков дека тој умрел заради делата што ги направил, тој умре од што беше болен а таа болест што тој самиот си ја создаде..сепак имаше голема среќа што истера до 50...али сепак за мене ќе остане никој и ништо, поздрав!

Изменето од Командантица - 26.Јуни.2009 во 19:14
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:13
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Sekojdnevno si igrame so nasite zivoti, pa nikoj ne ni sudi.......a i nikoj ne moze намигнување


ma ova tema e vo potforum muzika i e vred, taka da nema mnogu polemika
toj si e car vo muzikata i tamu treba da ostane
sekjavanje samo na nego kako muzika... se drugo ne e vredno za sekjavanje
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:55
nikogas nemojte da zaboravite deka platil debela osteta na familijata na 13 godisno momce koe go teretelo za sexualno zlostavuvanje

kaj ima dim ima dim

ako bil zvezda peac... ne go pravda toa... barem ne vo ocite moiтага
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:56
dobro Anakin temava si ja prisvoi голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:58
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

dobro Anakin temava si ja prisvoi голема%20насмевка


znaes milo kolku LICNOSTI so golemu bukvi pocinaa i ne im otvorivme tema
a trebalo

i tuka e SHOWтага
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:58
Site znaeme deka so lazni kleveti mnogu lugje se zbogatija......taka da Anakin toa ne e merodavno. намигнување
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2009 во 19:59
aj ve molam temava neka e vo cest na Majkl Jekson,...a ne za licni prepirki...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,345 секунди.