IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Жените се склони кон уништување на врските
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Жените се склони кон уништување на врските

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:17
и те какви П се во душа. тие да рагаат бре одма ке умрат. а после викаат де бре две деца си родила и одма се праиш силна. немаат муда да се спротистават на свои родители коа се во право, лажат, те прават будала при здрав памет, иритираат и фустрираат, се прават наивни за било кое свое дело (освен за добрите кои се редок исклучок), само во кревет знае да ги бива, сакаат да те понижат пред пријатели или пак уопште не те приметуваат кога сте со друштво....и ред други работи за кои сум исфустрирана од сиот машки род!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:17
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

И после тој фино лепо ке си излезе со другарите..ке си се ижурка..ке си најде некоја друга..ти седи дома и кукај и на мајка ти ..нервирај се...тој другиот ден ке ти се извини..ти ко будала ке простиш....ама се си има граница нели. Ако си доволно паметна нема тоа долго да трае. ке простиш еднаш ке простиш два пати..трет пат ке отераш кај шо не треба и ке си најдеш некој кој нема да го сакаш туку кој ке моеш да го трпиш. не ти треба љубов за во брак...туку живци. ниеден денес не е верен така да глеј само да не те боли коа ке те вара...
 
 
ma ne stanuva tuka zbor za varanje ..... varanjeto kako posledica od narusenata vrska poradi nelogicnoto odnesuvanje na zenata e nesto koe doadja samo posebe ........... POOOOSLEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMM голема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:18
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

И после тој фино лепо ке си излезе со другарите..ке си се ижурка..ке си најде некоја друга..ти седи дома и кукај и на мајка ти ..нервирај се...тој другиот ден ке ти се извини..ти ко будала ке простиш....ама се си има граница нели. Ако си доволно паметна нема тоа долго да трае. ке простиш еднаш ке простиш два пати..трет пат ке отераш кај шо не треба и ке си најдеш некој кој нема да го сакаш туку кој ке моеш да го трпиш. не ти треба љубов за во брак...туку живци. ниеден денес не е верен така да глеј само да не те боли коа ке те вара...
 
 
ma ne stanuva tuka zbor za varanje ..... varanjeto kako posledica od narusenata vrska poradi nelogicnoto odnesuvanje na zenata e nesto koe doadja samo posebe ........... POOOOSLEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMM голема%20насмевка
епа ај тој мене коа ке ме извади од кожа ке му се раздерам јас на него (ко што знае да направи тој на мене) и ке си излезам ке го исповарам дур тој чека да се јавам и да се извинам ...ја ке се опуштам целосно и тек сабајлето дур некој друг лежи до мене што не знам ни како се вика ке му се јавам од вц и ке му речам извини. може?
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:19
Ehe tie si se mamini sincinja kako ke kaze mama taka tie igraat.Mislat deka se jaki ama dzabe im e se,da gi zaboli eden zab odma strav gi faka a ne pa da praime muabet za nesto drugo pogolemo,a i jas mislev deka se retki tie koi sto se dvojat vo se deka imaat muda za se ama veruj deka sum zgresila i toa bas deneska se uveriv deka site maski se isti
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:20
Originally posted by Wonderful_Life Wonderful_Life напиша:

Ehe tie si se mamini sincinja kako ke kaze mama taka tie igraat.Mislat deka se jaki ama dzabe im e se,da gi zaboli eden zab odma strav gi faka a ne pa da praime muabet za nesto drugo pogolemo,a i jas mislev deka se retki tie koi sto se dvojat vo se deka imaat muda za se ama veruj deka sum zgresila i toa bas deneska se uveriv deka site maski se isti
сто пати сум се уверила лутина сигурна сум дека сите женски се увериле во тоа само се омажиле тек дури коа станале малце потолерантни и почнало да им е гајле за се
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:21
Veruj deka jas ne bi igrala na taa karta ako treba ke si ostanam sama ama da imam maz pokraj sebe koj e takov ne fala
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:21
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

И после тој фино лепо ке си излезе со другарите..ке си се ижурка..ке си најде некоја друга..ти седи дома и кукај и на мајка ти ..нервирај се...тој другиот ден ке ти се извини..ти ко будала ке простиш....ама се си има граница нели. Ако си доволно паметна нема тоа долго да трае. ке простиш еднаш ке простиш два пати..трет пат ке отераш кај шо не треба и ке си најдеш некој кој нема да го сакаш туку кој ке моеш да го трпиш. не ти треба љубов за во брак...туку живци. ниеден денес не е верен така да глеј само да не те боли коа ке те вара...
 
 
ma ne stanuva tuka zbor za varanje ..... varanjeto kako posledica od narusenata vrska poradi nelogicnoto odnesuvanje na zenata e nesto koe doadja samo posebe ........... POOOOSLEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMM голема%20насмевка
епа ај тој мене коа ке ме извади од кожа ке му се раздерам јас на него (ко што знае да направи тој на мене) и ке си излезам ке го исповарам дур тој чека да се јавам и да се извинам ...ја ке се опуштам целосно и тек сабајлето дур некој друг лежи до мене што не знам ни како се вика ке му се јавам од вц и ке му речам извини. може?
 
znaci , kukjata kje padne i toa po vina na zenata ...... zaboravi koj e STOLBOT ? голема%20насмевка  трепкање трепкање трепкање трепкање трепкање nema stubovi , nema kukja ... i koj e KRIV ? .......... SE ZNAE ......... slabite stubovi голема%20насмевка .......... I ? чекање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:22
Originally posted by Wonderful_Life Wonderful_Life напиша:

Veruj deka jas ne bi igrala na taa karta ako treba ke si ostanam sama ama da imam maz pokraj sebe koj e takov ne fala
не можам тага ако е будала нека вара. тој ке губи. јас ке си чувам деца...надам се ке имам срека да не личат на мојот иден маж...кој и да е ке е таков знам....будала како и сите останати.

еее не за џабе е речено...господ го создал мажот па жената. па за нешто идеално е потребно прво скица нели..
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:23
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

И после тој фино лепо ке си излезе со другарите..ке си се ижурка..ке си најде некоја друга..ти седи дома и кукај и на мајка ти ..нервирај се...тој другиот ден ке ти се извини..ти ко будала ке простиш....ама се си има граница нели. Ако си доволно паметна нема тоа долго да трае. ке простиш еднаш ке простиш два пати..трет пат ке отераш кај шо не треба и ке си најдеш некој кој нема да го сакаш туку кој ке моеш да го трпиш. не ти треба љубов за во брак...туку живци. ниеден денес не е верен така да глеј само да не те боли коа ке те вара...
 
 
ma ne stanuva tuka zbor za varanje ..... varanjeto kako posledica od narusenata vrska poradi nelogicnoto odnesuvanje na zenata e nesto koe doadja samo posebe ........... POOOOSLEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMM голема%20насмевка
епа ај тој мене коа ке ме извади од кожа ке му се раздерам јас на него (ко што знае да направи тој на мене) и ке си излезам ке го исповарам дур тој чека да се јавам и да се извинам ...ја ке се опуштам целосно и тек сабајлето дур некој друг лежи до мене што не знам ни како се вика ке му се јавам од вц и ке му речам извини. може?
 
znaci , kukjata kje padne i toa po vina na zenata ...... zaboravi koj e STOLBOT ? голема%20насмевка  трепкање трепкање трепкање трепкање трепкање nema stubovi , nema kukja ... i koj e KRIV ? .......... SE ZNAE ......... slabite stubovi голема%20насмевка .......... I ? чекање
ГРЕШКА! глупиот архитект е крив!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:23
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by Wonderful_Life Wonderful_Life напиша:

Veruj deka jas ne bi igrala na taa karta ako treba ke si ostanam sama ama da imam maz pokraj sebe koj e takov ne fala
не можам тага ако е будала нека вара. тој ке губи. јас ке си чувам деца...надам се ке имам срека да не личат на мојот иден маж...кој и да е ке е таков знам....будала како и сите останати. еее не за џабе е речено...господ го создал мажот па жената. па за нешто идеално е потребно прво скица нели..




Mazite se samo stvoreni kako figura koja za nisto ne koristi
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:24
Originally posted by Wonderful_Life Wonderful_Life напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by Wonderful_Life Wonderful_Life напиша:

Veruj deka jas ne bi igrala na taa karta ako treba ke si ostanam sama ama da imam maz pokraj sebe koj e takov ne fala
не можам тага ако е будала нека вара. тој ке губи. јас ке си чувам деца...надам се ке имам срека да не личат на мојот иден маж...кој и да е ке е таков знам....будала како и сите останати. еее не за џабе е речено...господ го создал мажот па жената. па за нешто идеално е потребно прво скица нели..




Mazite se samo stvoreni kako figura koja za nisto ne koristi

за седење пред телевизор се створени ете затоа.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:25
Zs olku se macite???
Blu i wonderful ne mozete bez muskarci ....
bilo kakvi da se....

avtorot , provocira....
a miren e kako bubace.......

citajki ve mi ide lezz da stanam....
ama i jas ne mozam bez muskarac.....
makar bilo kakov nesovrsen.......

najnesovrseni sustestva se maskite...
ama i nie zenskite sme tuka negde....
so eden zbor..takov e covekot.....
verno e samo kuceto...

p.s.
zaboraviv uste nesto.....
star sovet od edna otrakana prababa.....
"kakov ke go dignes i cuvas takov ke go imas"
drzi voda........jbg


Изменето од bijonse1 - 01.Мај.2009 во 22:27
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:26
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by Wonderful_Life Wonderful_Life напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by Wonderful_Life Wonderful_Life напиша:

Veruj deka jas ne bi igrala na taa karta ako treba ke si ostanam sama ama da imam maz pokraj sebe koj e takov ne fala
не можам тага ако е будала нека вара. тој ке губи. јас ке си чувам деца...надам се ке имам срека да не личат на мојот иден маж...кој и да е ке е таков знам....будала како и сите останати. еее не за џабе е речено...господ го создал мажот па жената. па за нешто идеално е потребно прво скица нели..




Mazite se samo stvoreni kako figura koja za nisto ne koristi
за седење пред телевизор се створени ете затоа.



Ma ni za toa ne gi biva veruj
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2009 во 22:26
со куче ке се венчам тага
и после ке ми рече некој-како мачката ја сакаш повеке од мене...ете како лутина
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.