IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Неостварена желба
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Неостварена желба

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 31>
Автор
Порака
ana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2005 во 14:05
ja ja smisliv uste vcera,samo da ne ne se pogodime u zelbite, si velam
anabanana
Кон врв
Garfield Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 381
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Garfield Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2005 во 14:13
Ќе се погодиме, немај гајле, не е до погодувањето, добро ќе се гаѓање, туку, како си ја осмислила?
The cat...always lands on her feet, regardless!!

Кон врв
ana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2005 во 16:24
fino si kaza preeska, na LP
anabanana
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2005 во 23:10
znaci neostvarenata zelba e???? ajde be lugje ne me drzete u uskusenie, dajte ja tuka na videlina
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2005 во 00:43
ANDI I MACHU PIKCHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dosta vikam vaka kasno
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2005 во 10:57
neostvarena zelba....da odam vo Kanada....:(
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Sailor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2005
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: 587
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sailor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2005 во 11:18
Da se preselam na Kuba i da se druzam so Kastro
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2005 во 14:13
Si kazav ama ne mozam me pritiska sakam sakam ...moram moram
i ke pojdam da go vidam Sankt Peterburg..srce me boli ke mi pukneeeeee
Кон врв
ana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2005 во 14:44
porano amerika mi bese neostvarena zelba,mislev pre na mars ke otidam nego tamu, pa se desi ne ednas sega uste ednas ke odam, taka da samo silno posakuvajte i eden den ke se sluci toa,samo treba covek da se resi, finansiite se sreduvaat, karticki,plata,rati......ke se sobere
anabanana
Кон врв
meco Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај meco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2005 во 15:06
da vozam bolid od F1 makar samo edno krukce
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2005 во 18:09
1 krukce...bravo za skromnosta
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2005 во 23:30
neostvarena zelba mi e edna vecer da uspeam da mu ja izmolzam na komsoto kozata bez da znae, i sabalje da se utepa coekot od nervirranje koga kje tegne cicki a niso ne tece
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2005 во 00:34
sakam da gleam nhl-utakmica
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2005 во 11:00
....bela nok beshe vo sabotata i jas ne bev vo Sankt Peterburg so ljubovta moja..

Bev so najprekrasnoto drushtvo na zurka ..ama Sankt mi beshe vo mislite
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.