IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Заев нов лидер на СДСМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заев нов лидер на СДСМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 23:47
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Originally posted by anakin anakin напиша:

ovoj narod bil glupno ne e vise голема%20насмевка


A 200.000 glasa , kakvi se tie?


200 000 ne e narod
nego lopivite so prifitiraa

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 00:42
 
Ааааа не... не може така... од мене не им е извинето!...нека%20ти%20е%20срам
Нека мислеле кога се онадувале...
Т.е. кога не онадувале...
Сега е касно... за каење...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 08:49
Sekoja cest za Zaev...toa mozat da go napravat samo golemi politicari
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 08:50
Originally posted by anastea anastea напиша:


Ааааа не... не може така... од мене не им е извинето!...нека%20ти%20е%20срам

Нека мислеле кога се онадувале...

Т.е. кога не онадувале...

Сега е касно... за каење...



anastea draga,ovie ne ne onaduvaat
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 08:58
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Sekoja cest za Zaev...toa mozat da go napravat samo golemi politicari


Bravo stvarno mnogu golem politicar, za sto se izvinuva toj, koga negovata partija ja plackase drzavata,menuvase imija, znaminja na drzavata toj bil vo peleni, i sega toj se izvinuva, nema nikakva logika.
Osobeno koga se znae deka privremeno go cuva mestoto na golemiot BOSS
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:07
PRE BI REKOL GOLEMA BUDALA
NASANKAN OD BRANKO
ISCINKAREN OD NEGO
I DEMEK GO SPASIL PA MU E DOLZEN
A SEGA
IZVINUVAJ SE
OTI KOGA KJE DOJDE PAPATA NA CELO
DA NEMORA DA TROSI ZBOROVI

MI SE POVRAKJAAAAAAAAAAAAAAAлутина
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:09
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Sekoja cest za Zaev...toa mozat da go napravat samo golemi politicari


Bravo stvarno mnogu golem politicar, za sto se izvinuva toj, koga negovata partija ja plackase drzavata,menuvase imija, znaminja na drzavata toj bil vo peleni, i sega toj se izvinuva, nema nikakva logika.
Osobeno koga se znae deka privremeno go cuva mestoto na golemiot BOSS


kolku ograniceno razmisluvash znaci aj kant b`liv
..za zlostorstvata na naci-Germanija Hitler da ne se krena od pepel da se izvinuva?
biten e gestot mil moj..site znaat deka nisto so toa ne se menuva.
Gvujo madr fak`r nema da treba da se izvinuva za diktaturata koja ja demonstrira

Изменето од moira - 23.Септември.2008 во 11:55
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:12
Диктатор е он ги прави правилата
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:17
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Sekoja cest za Zaev...toa mozat da go napravat samo golemi politicari


Bravo stvarno mnogu golem politicar, za sto se izvinuva toj, koga negovata partija ja plackase drzavata,menuvase imija, znaminja na drzavata toj bil vo peleni, i sega toj se izvinuva, nema nikakva logika.
Osobeno koga se znae deka privremeno go cuva mestoto na golemiot BOSS


kolku ograniceno razmisluvash znaci aj kant b`liv
..za zlostorstvata na naci-Germanija Hitler da ne se krena od pepel da se izvinuva?
biten e gestot mil moj..site znaat deka nisto so toa ne se menuva.
Gvujo madr fak`r nema da treba da se izvinuva za diktaturata koja ja demonstrira



Se izvinuva Germanija zatoa sto Hitler go nema, a Branko e seuste tuka i seuste e Nr.1.

Neka go izsutira Branko od partija neka go reformira SDSM, i togas neka izleze da se izvinuva za onaa sto napravile negovite predhodnici.

Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:22
demek Gvujo madr fakr - reformatorot Evropo Zdaj (sto bi rekol Micho)...ah bre Kultruzin...nemam protiv i da ostanat vmro-ovcite na vlast..samo neka si odi ovoj klovn od premier...Sepak za da si premier...treba bar malku da licis na premier

Изменето од moira - 23.Септември.2008 во 11:55
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:26
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

   demek Gvujo madr fakr - reformatorot Evropo Zdaj (sto bi rekol Micho)...ah bre Kultruzin...nemam protiv i da ostanat vmro-ovcite na vlast..samo neka si odi ovoj klovn od premier...Sepak za da si premier...treba bar malku da licis na premier   


I posle ti mene mi vikas deka jas imam ograniceni svakanja.

Toj Grujo imal muda da go reformira od koren VMRO i zatoa mu cestitam ,koga ke se rodi takovmadr fakr vo SDSM togas ke razgovarame.

Изменето од moira - 23.Септември.2008 во 11:55
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:31
pa rekov de jas-Gvujo reformatorot ..eh uste da mu go priznaese toa i EU,Obse,MMF....ma ne e bitno..Gvujo e nas ...nie sme Gvujovi

ajt cao...idam na faks

Изменето од moira - 23.Септември.2008 во 11:54
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 09:35
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

demek Gvujo madr fakr - reformatorot Evropo Zdaj (sto bi rekol Micho)...ah bre Kultruzin...nemam protiv i da ostanat vmro-ovcite na vlast..samo neka si odi ovoj klovn od premier...Sepak za da si premier...treba bar malku da licis na premier





И да збори како премиер

Изменето од moira - 23.Септември.2008 во 11:54
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 10:23
А како тоа зборат премиерите?...
Пишува ли некаде дека треба да знае да каже Р... Да е добар оратор, за да може полесно да заведува народни маси... Да биде висок колку Бранко... Да оди како манекен... Да изгледа како Џорџ Клуни... И како плус во неговата биографија ќе биде ако учествувал на некој избор за Мис Универзум...???
Значи, што и да направи човек, џабе му е ако во исто време амбалажата во која е спакуван не одговара на пребирливиот вкус на нашите висококритични гласачи... Секогаш формата ни е пред содржината... затоа после со толку стил не дупат во здрав мозок... оти ни се многу лични, па им ги простуваме сите грешки...
Доволно е само да изглумат едно лицемерно извинување и да паднеме на колена пред нив... Заев бил голем политичар???... Затоа што се извини за нешто што неговите сопартијци го правеле додека тој си играл топчиња со маалските другарчиња???
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.