IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 384385386387388 2229>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:10
Nate,da znae Acika deka go mislime iako ne e so nas
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:11
Originally posted by natalija natalija напиша:

Мацо.. ок е сето тоа...но, ете да го задржам јас истиот став..Што да правам кога машкото ете ја постигне целта преку рамантики чуда, да молам и изигравам кловн..??
 
 
 
AJDE NATEWink..TI SI PAMETNO DEVOJCE...SAMO KE ZAKLUCIS KOLKU E ZAINTERESIRAN ZA TEBE Big%20smile
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:12
Bitno e da ti odi kafe muabetot so sogovornikot i da ne ti se stanuva od stolce
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:13
Acika..ajde zemaj kremata..od brokula
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:13
Dosta bea muabeti...vreme e za relax malku
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:14
Абе срце не се разбираме.. CryCry
Јас многу знам кој е кој и колку е заинтересиран.. На почетокот е се ок, се додека не му дадеш нешто што он мисли дека е конечно на тацна.. после тоа е инертен, незаинтересиран итн фраер да кажам.. а никој после тоа не потегнал да копа и копа подлабоко да ги најде сите мистерии, него еве ја освоив што и да ли подразбираат под овој сегмент и сега ке се правам фраер... и сега??? ке се кршиме ломиме околу тоа..? НЕ...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:15
Вал мила до сега не ми се погодила масажата LOLLOLLOL или е до кремата или до масерот LOLLOLLOL
Кон врв
kardiolog Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 01.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1076
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kardiolog Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:16
само сакав да кажам дека не сум љубоморен на труцкер,
он може да ги има сите девојки од сајт и јас ќе бидам среќен, ама мене Нате ми го зароби срцето и затоа нејзините коментари ме погаѓаат
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:16
Nate,do maserot e da znaes,,mene mi se pogoduva sekogas,
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:17
Big%20smile..NATE UBAVO SE RAZBIRAME NE SE SEKIRAJBig%20smile...SAMO NIKOGAS NE GI GLEDAM TAKA RABOTITE...STO ZNAM...ILI SE SAKAME I SE E OK...ILI SUPER NI BESE I CAO PRIJATNO!!!!
 
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:18
wow KARDIO...OSTANAV BEZ TEXT
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:19
Originally posted by kardiolog kardiolog напиша:

само сакав да кажам дека не сум љубоморен на труцкер,
он може да ги има сите девојки од сајт и јас ќе бидам среќен, ама мене Нате ми го зароби срцето и затоа нејзините коментари ме погаѓаат

Па кај си ти до сега????
сакаш да патам???
Ти го заробив срцето?? EmbarrassedEmbarrassedлеле па немој сега вака
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:20
Originally posted by marijana marijana напиша:

Big%20smile..NATE UBAVO SE RAZBIRAME NE SE SEKIRAJBig%20smile...SAMO NIKOGAS NE GI GLEDAM TAKA RABOTITE...STO ZNAM...ILI SE SAKAME I SE E OK...ILI SUPER NI BESE I CAO PRIJATNO!!!!
 

Бејби не сакаш да ги видиш... ги гледаш само кога нешто почнува да не штима и чао пријатно ... за жал секогаш е така..

Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 14:20


Kojznae sto Bukra gotvi denes ... sledi nagrada!!!

haha

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 384385386387388 2229>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.