IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите заедно, сите за едно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите заедно, сите за едно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 382383384385386 716>
Автор
Порака
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:24
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:


Originally posted by moira moira напиша:

a fudnalerite kaj bea
na igraliste&scy;&mcy;&iecy;&iecy;&njcy;&iecy;


da, da na igraliste, me najde naivna pa mislis deka ke me izlazes, ete gabi kaza kade se, te izdade
ma igravme...priprema za kondicija...a gi naterav i snesko da napravat...da ne bide gjabe snegтрепкање
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:24
 ima i kosoviгазење%20од%20смеење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:24
Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

 gi sprema za olimpijada poizgledгазење%20од%20смеење


a mene ne me vika za kondicioni trening
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:26
Originally posted by moira moira напиша:

Dva, ne eden, i tret rezerven, po pat da ne gi zagubi tie dvata, znaes kako e ima ptici grablivki  
&gcy;&acy;&zcy;&iecy;&njcy;&iecy;%20&ocy;&dcy;%20&scy;&mcy;&iecy;&iecy;&njcy;&iecy;&gcy;&acy;&zcy;&iecy;&njcy;&iecy;%20&ocy;&dcy;%20&scy;&mcy;&iecy;&iecy;&njcy;&iecy;ma se smeam ko nezdrava...kaj ti tekna....ke go razbudev Sam
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:26
....a jas naivna i go pozajmiv i Dedo Mraz
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:26
 ee,Moira ,dzabe kondicijata,koga nema so kogo da ja trosime segaгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:27
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

 gi sprema za olimpijada poizgledгазење%20од%20смеење


a mene ne me vika za kondicioni trening
aj ne placi...pa guzva golema imase de...nema covek igla kaj da frli...posle praznici te nosam tamu...ti ostavam kluc...i cela ekipa fudbaleriзадоволство
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:28
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:


Originally posted by moira moira напиша:

Dva, ne eden, i tret rezerven, po pat da ne gi zagubi tie dvata, znaes kako e ima ptici grablivki  
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеma se smeam ko nezdrava...kaj ti tekna....ke go razbudev Sam


Pokri go Sem, i namesto da treniras so cel fudbski klub, treniraj malce smeenje vo sebe
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:29
eh, sega fubalerite, iscrpeni, promrznati baska u karantin ke odat...neli za olimpijada se spremaat
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:29
praime muabet ,a se kako da mi fali nekoj!!
ne vi se çini i na vas istotoизненадувањезбунетостнамигнување
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:29
ma i gulapce da ti se najde...pismo da isprati ako treba...znaes ..nema internet tamu...pa se racna rabotaзадоволство
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:30
Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

 ee,Moira ,dzabe kondicijata,koga nema so kogo da ja trosime segaгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


pa nabaci nesto, ti snaodliva bese ili se istrosi vo Miami
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:31
Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

praime muabet ,a se kako da mi fali nekoj!!
ne vi se çini i na vas istotoизненадувањезбунетостнамигнување
glanca koli izgleda so timot sto go ima...znaes....saka se da e cistoголема%20насмевка
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 01:31
Toj sto ni fali nema da go vidime veke na ovoj podforum zosto im e lut na file i val...a iskrena da bidam i mene mi fali ne veselese i ni prestavuvase predizvik

Изменето од moira - 03.Јануари.2008 во 01:32
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 382383384385386 716>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.