IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Сродна душа
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сродна душа

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3637383940 74>
Автор
Порака
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2006 во 10:14
tesko se naogja takov covek
Vo princip covekot e sustestvo sto saka promeni i interesni raboti
Retko da najdes covek so koj ke mozes dolgo vreme da izmisluvas novi raboti... kolku i da ti e srdona dusa...

if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2006 во 10:38
Измислува работи???
Баш напротив со сродниот/а не треба да измислуваш се е спонтано и нормално релаксирано..
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2006 во 11:05
Originally posted by natalija natalija напиша:

Измислува работи???
Баш напротив со сродниот/а не треба да измислуваш се е спонтано и нормално релаксирано..

Nate da, koga se raboti za drugar, muvac...
Ako si vo vrska so nego se sto e negativno i propratno za edna vrska ke go unisti momentot srodna dusa.
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2006 во 11:23
Не, се сложувам клемклем од причина што секој има свои мани и доблести каде треба да се поминат со разбирање, а не со кавги.. Сродноста го наговестува тоа..Мувач кратки врски мало пукање од страна или малку негодување се стреми кон крај фраза.
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2006 во 11:31
da imas pravo za razbiranjeto i nedorazbiranjata koi treba da bidat reslivi
Ama jas koga bi razmisluval za srodna dusa toa definitvno bi bila drugarka
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2006 во 13:28
Убав избор, нешто кое го запознаваш со сите мани и доблести и обично и бидува така.
Кон врв
zaevska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaevska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2006 во 10:47
bravo za onie sto si ja imaat najdeno
Кон врв
YESS Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2006 во 19:25
Decki zdravo. Za prv pat pisuvam na ovoj forum i odma se fativ za ljubovta.
 
Pa bez ljubov ne se ni zivee. Neli
 
Sto se odnesuva na ovaa tema imam da si kazam deka ja imam najdeno mojata srodna dusa i nikogas nema da ja pustam da si zamine.
 
TE SAKAM
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2006 во 19:30
e paa.....
YESSSSSSS za YESS
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 11:37
Originally posted by zaevska zaevska напиша:

bravo za onie sto si ja imaat najdeno


da, sekoja cest za tie
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 11:54
jas veke imam najdeno srodna dusa i mislam deka treba da imaat site.TREBA DA IM SE PRUZI MOZNOST NA LUGETO DA SE DOKAZAT.
sm
Кон врв
begu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај begu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 12:33
Smetam deka i jas ja imam mojata srodna dusa ako ne i natamu ke bidam vo forum pa koj znae
Veruvaj i vo toa sto ne go gledas .
Кон врв
Terminator Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Terminator Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 09:23
EEEEEEEEEEEhhhhhhhhhhhhh,maki pusti,srodna dusa!

Sto ako ima poveke srodni dusi,sto togas?

pozdrav
Terminator
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 09:25
Srodna dusha...hmmmmmm.....mozebi si imam povekje:)
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3637383940 74>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.