IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3233343536 131>
Автор
Порака
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 15:15
Originally posted by Antiqua Antiqua напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

ODSEKOGAS SUM SAKAL VO TOJ KRAJ DA E GLAVNIOT GRAD NA MAKEDONIJA. IAKO SUM OD STRUMICA MISLAM DEKA VO PELAGONIJA E SRCETO NA MAKEDONIJA. ZATOA STO NA NEKOJ NACIN E I CENTAR NA MAKEDONIJA. A I VO ANTIKATA TAMU BIL GLAVNIOT GRAD.

аплауз .....големо%20гушкање


Kako da ne bil? Od kaj samo go procita toa? газење%20од%20смеење



Rekov vo toj kraj .
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 20:12
Originally posted by Antiqua Antiqua напиша:

Golem Pozdrav do Prilepcani! Mi nedostasuvavte!
 
Poseben pozdrav do Heki!големо%20гушкање
 
fala za pozdravite...
i jas go pozdravuvam heki, ama nesto go nema vo posledno vreme.....
 
javi se heki!(tatata ta ta)голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
javi se heki!мафтање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 17:22
 
 
    Јас ве поздравувам сите....мои Прилечани....
 
 
 
    
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 22:59
поздрав до сите Прилепчани
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 21:20
што е ова штама на темава???кај сте бе прилепчани?
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 03:09
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

што е ова штама на темава???кај сте бе прилепчани?
abe i jas si gi baram,ama nesto gi nema vo posledno vreme...тагатагатага
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Album Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Album Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 14:37
eve sum 
Onamu kade sto imas obvrska ne baraj kreacija,taa doaga otposle!!!
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 01:39
да да што вака ве нема.....бил ли некој в театар скоро...вреди да се појди или...некако мрачно изгледа нов0то театарско прикажување..или само мене така ми се чини
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 12:03
Originally posted by realna realna напиша:

да да што вака ве нема.....бил ли некој в театар скоро...вреди да се појди или...некако мрачно изгледа нов0то театарско прикажување..или само мене така ми се чини
bev na "od kol na kol" pred 2 meseci ali gledam deka i nea ja ima na repertoar...urnebesna komedija...pagavme od smeenje...среќасреќасреќа ..."svetilnikot"  mi bese strasno dosadna...a ovaa poslednava ne znam....
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2008 во 01:40
 
     12 дена нема никој овде...изненадувањеизненадувањеизненадување...бидете ми сите поздравени...
                голема%20насмевка  трепкање  голема%20насмевка
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2008 во 01:41
SWEET NICE
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 14:32
golem pozdrav do black eye - najubooto cupe vo prilepo i blaska големо%20гушкање , bev vo stranstvo malku , ama i nemav mnogu vreme za internet , pozdrav golem
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 14:38
 
 
  Хектор поздрав и до тебе...малку се замисливме што те
немаше подолго време....ама добро е штом си жив и здрав...голема%20насмевка   големо%20гушкање  големо%20гушкање
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2008 во 14:43
хектор е жив и здрав , не се секирајте , додуша паднав болен , ама цело време си го рецитирав болен дојчин и за чудо големо станав од кревет
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3233343536 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.