IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со женет човек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со женет човек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3233343536 75>
Автор
Порака
alhemicarot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alhemicarot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2006 во 06:12
i razglabate ovde situacii de eden vika ako devojkive se e..le so zeneti bile k..vi de nekoja imala takvo iskustvo pa toj kidnal ...bosh muabeti...sexot e potreba i instinkt i hemija....zatoa vi dal gospod sloboden um za koga ke posakate da go napravite ...a brakot e izmislena institucija da moze drzavaa da ve kontrolira i da vi sobira pari..i zatoa eb..e se so poveke dur mozete i sakate..a i koga ke bidete zeneti i mazeni ke ja iskoristite sekoja prilika da imate sex so nekoj drug...pa toa e vo potsvesta na sekoj covek ...ako ne e  imotenten ili frigidna....ako i ne go napravite barem ke fantazirate a i toa e isto duri i poloso odkolku vistinski da imate sex so nekogo...
alhemicarot
Кон врв
lukumce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lukumce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2006 во 16:35
Тотално не оправдувам секс со мажен или женет партнер.
СЕ ЗА СЕКСОТ НА   http://sex.blog.com.mk
Кон врв
Allice Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Allice Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2006 во 16:46
Abe od start ne e okey,kao retoricki odgovor normalno e da se kaze deka ne-opravduvam/e...Ali ima sekakvi situacii/ pa i takvi kade sto moze da se odobri...
Ali u sekoj slucaj mentalitetot ni ze dvizi po edna cudna logika...
1.Ako najdobrata prijatelka ima sex so zenet covek, koj mnoogu go saka ke i kazeme "zakon, ti e gajle ma za zema mu, cim spie so tebe ne ja saka"
2.A ako se ispostavi deka soprugot spie so nekoja devojka togas taa e automatski ku*va ,oro*spija, rasipuvac na brak i sve najlose..
Did you took my point?
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2006 во 19:09
Eeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjj!!!! TIME - OUT!!! Definirajte gi pricinite zasto toj zenet tip se vpusta vo takvi avanturi pa kaznuvajte!!!  Dali e opravdano ili ne, toa sekoj sam za seb si znae!!! Frustracii po forumi nikako!!! 
P.S Marfiev zakon e : Toa sto najveke go mrazis, toa ke ti se sluci!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
gorniot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јануари.2006
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gorniot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2006 во 23:33

не го оправдувам а и сам по се*е е опасен може да има страшни последици

Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 14:16
Originally posted by gorniot gorniot напиша:


не го оправдувам а и сам по се*е е опасен може да има страшни последици



jas nemislam taka deka mozi da ima posledici ako si dovolno pameten ne ke ima posledici



Изменето од maja
mbm
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 18:36
Kazi im bre mende!!!!! Eve ti si zenet covek i ti si ja teras bez problemi!!! 
SE ZEZAM!!! Abe vi rekov ko ke se ozenam ke vi kazam dali go opravduvam ili ne!!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 12:23
eve jas vi kazvam deka go opravduvam kako zenet coek e ako si dovolno pameten ne ke imas posledici ni ti ni partnerot so koj ke bidis
mbm
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 16:44
Originally posted by mende mende напиша:

eve jas vi kazvam deka go opravduvam kako zenet coek e ako si dovolno pameten ne ke imas posledici ni ti ni partnerot so koj ke bidis


Kolega ti blagodaram na iscrpnoto izlaganje!!! Znaci kolegi sto naucivme od nasiot kolega mende?!?!?
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
momicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Февруари.2006
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај momicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 18:25
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

DA VI KAZAM NAJISKRENO AMA SEGA VO MOMENTOV OSEKAM NEKOJA GRIZA NA SOVEST

pa sto baras so nego togas i mu go unistuvas brakot.za razlika od tebe jas sum so mojot zatoa sto go sakam i toj me saka najveke na svet kako i jas nego srekni smeeeeeeeeeeeee
momickata
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 19:33
Originally posted by momicka momicka напиша:

Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

DA VI KAZAM NAJISKRENO AMA SEGA VO MOMENTOV OSEKAM NEKOJA GRIZA NA SOVEST

pa sto baras so nego togas i mu go unistuvas brakot.za razlika od tebe jas sum so mojot zatoa sto go sakam i toj me saka najveke na svet kako i jas nego srekni smeeeeeeeeeeeee
Со кој твој си, со сопругот?Тој те сака највише на свет?    Кој ?
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 20:20
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by momicka momicka напиша:

Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

DA VI KAZAM NAJISKRENO AMA SEGA VO MOMENTOV OSEKAM NEKOJA GRIZA NA SOVEST

pa sto baras so nego togas i mu go unistuvas brakot.za razlika od tebe jas sum so mojot zatoa sto go sakam i toj me saka najveke na svet kako i jas nego srekni smeeeeeeeeeeeee
Со кој твој си, со сопругот?Тој те сака највише на свет?    Кој ?

 

Искрено колешке сеа сум во страшна збунка!!!!

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 20:56
NRGMKD и мене ме збунија,па сега не знам што со ова. Може неа ја сака оној што е во брак , па и ветува брда и долини а таа верува.Вакви врски никогаш нема да успејат.А секс зарем со некој друг нема да е добар секс
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 15:34
kaj e sega sara da kazi sto napraj dali napraj svadba ili uste ne ja nema nakoko ovie denoj da kazi kaj si sara
mbm
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3233343536 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.