IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите заедно, сите за едно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите заедно, сите за едно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 315316317318319 716>
Автор
Порака
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 01:57
se u  znak na sluzbaзадоволство
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 01:57
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Lelel Moira, sto ubavo oko imas............среќа



sakas da ti go pozajmam, ama da mi vetis deka ke mi go vratis
...inaku poznata sum po toa sto pozajmuvam, na file Dedo Mraz i go pozajmiv, ama ne mi go vraka, se pravii naudrena
uffff, ako mi go dades okcevo, ne znam kako kje se snajdam, kje treba sade da trepkam...........трепкањетрепкањетрепкање
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 01:58
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

изненадувањеизненадувањеизненадување..treba opravdanie?????????збунетостзбунетостmora da napravam fotokopii...na nekolku mesta treba da davam.....намигнување...sea se pribrav....голема%20насмевка
aj ke ti progledame niz prsti...to est...Palestinec neka progleda niz samija...трепкање
vazi aj, ne za drugo pecat neam.....nema koj da udri momentalno......намигнување
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеzatoa sega se pribiras domce?збунетост..a neiskustvata spijatголема%20насмевка
kjuti, eve kolku tiho kucam......psstttttttнамигнување
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 01:59
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

se u  znak na sluzbaзадоволство
ama se vrakjam vekje..i jas sakam na Florida.........задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 01:59
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Lelel Moira, sto ubavo oko imas............среќа



sakas da ti go pozajmam, ama da mi vetis deka ke mi go vratis
...inaku poznata sum po toa sto pozajmuvam, na file Dedo Mraz i go pozajmiv, ama ne mi go vraka, se pravii naudrena
uffff, ako mi go dades okcevo, ne znam kako kje se snajdam, kje treba sade da trepkam...........трепкањетрепкањетрепкање
ova indirekto trepkas na dedo mraz?изненадување
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:00
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

se u  znak na sluzbaзадоволство
ama se vrakjam vekje..i jas sakam na Florida.........задоволство
razbra deka ima dobra usluga?трепкањенамигнување
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:00

Добро ајде не Мур, туку римуваниот збор со три букви.

Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:00
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Lelel Moira, sto ubavo oko imas............среќа



sakas da ti go pozajmam, ama da mi vetis deka ke mi go vratis
...inaku poznata sum po toa sto pozajmuvam, na file Dedo Mraz i go pozajmiv, ama ne mi go vraka, se pravii naudrena
uffff, ako mi go dades okcevo, ne znam kako kje se snajdam, kje treba sade da trepkam...........трепкањетрепкањетрепкање
ova indirekto trepkas na dedo mraz?изненадување
 
 
трепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкање..dedo Mraz, dojdi i kaj nas........намигнување
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:00
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

изненадувањеизненадувањеизненадување..treba opravdanie?????????збунетостзбунетостmora da napravam fotokopii...na nekolku mesta treba da davam.....намигнување...sea se pribrav....голема%20насмевка
aj ke ti progledame niz prsti...to est...Palestinec neka progleda niz samija...трепкање
vazi aj, ne za drugo pecat neam.....nema koj da udri momentalno......намигнување
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеzatoa sega se pribiras domce?збунетост..a neiskustvata spijatголема%20насмевка
kjuti, eve kolku tiho kucam......psstttttttнамигнување
tiha noch je,moje zlato spavaголема%20насмевка
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:01
Florida e okupirana od Gabriel, biraj druga lokacija
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:01
T-E-T-E ni pees
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:01
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Добро ајде не Мур, туку римуваниот збор со три букви.

a bew ne se razbacuj so bukvi...ke ti zatrebat koga ke legnes pokraj dragaнамигнување
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:01
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Добро ајде не Мур, туку римуваниот збор со три букви.

 
tctctctctctctctctctct........лутина.............ne mi e mene do pesna bre...ako vekje sakas da sviris, nemoj dur, podobro mol............голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка....mislam deka povekje kje ti stoi...плазење


Изменето од Lilija7 - 16.Декември.2007 во 02:03
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 02:02
Originally posted by moira moira напиша:

Florida e okupirana od Gabriel, biraj druga lokacija
 
изненадувањеизненадувањеизненадување...taka li?????????.......aj da go razgledam atlasot......голема%20насмевка
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 315316317318319 716>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,672 секунди.