IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што во животот пропуштивте а не требаше
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што во животот пропуштивте а не требаше

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
Автор
Порака
fer-g Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Септември.2007
Локација: Cayman Islands
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fer-g Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:17
i mojata плачење........ama ne po moja vina тага
Кон врв
casanova Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај casanova Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:19
tuka imalo i plackovci голема%20насмевка
casanova
Кон врв
casanova Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај casanova Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:23
za nisto ne e kasno !! голема%20насмевка ke si najdes nova.......a za brat ti teraj go pak da se zeni голема%20насмевкагазење%20од%20смеење
casanova
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:26
nemoj da si tolku los голема%20насмевка
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:26
mene mi fali edna devojka na 4 bukvi............голема%20насмевка
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:36
Originally posted by heelooo heelooo напиша:

Originally posted by hektor hektor напиша:

kako prvo , ne zalam , ne sum vrzal crno
a kako vtoro da ti pokazi striko kako e pravilno pogovorkata:
NEMA NEOSVOJIVA TVRDINA , IMA SAMO NEVEST OSVOJUVAC


epa sto se zalis togas.........голема%20насмевка
ne razbiras momak sto e temata sto si ja postavil ti  ? ne zalam tuku sum propsutil , sum gi propustil a ne trebalo , e sega vo slucajot mozi da se smees na minatoto i so iskustvoto da se nadevas deka ke ti pomogne ponatamu da ja najdes "vistinskata" ili da placis nad svojata nesrekna sudbina газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење. sega ne znam dali me razbra


Изменето од hektor - 14.Септември.2007 во 10:38
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:42
Originally posted by hektor hektor напиша:

Originally posted by heelooo heelooo напиша:

Originally posted by hektor hektor напиша:

kako prvo , ne zalam , ne sum vrzal crno
a kako vtoro da ti pokazi striko kako e pravilno pogovorkata:
NEMA NEOSVOJIVA TVRDINA , IMA SAMO NEVEST OSVOJUVAC


epa sto se zalis togas.........голема%20насмевка
ne razbiras momak sto e temata sto si ja postavil ti  ? ne zalam tuku sum propsutil , sum gi propustil a ne trebalo , e sega vo slucajot mozi da se smees na minatoto i so iskustvoto da se nadevas deka ke ti pomogne ponatamu da ja najdes "vistinskata" ili da placis nad svojata nesrekna sudbina газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење. sega ne znam dali me razbra


e okii de..........pa jas ti vikam deka ne  kasno........koga e vo prasanje ljubovta mozes nesto da napravis...........obidi se povtorno збунетост
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:44
jas pred 3 god propustiv slicno na tebe.........ama  uspeav posle 6 meseci........намигнување
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:47
ehhhh teski edna da bila газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење , mene site mi se pogagaat toa e problemot газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење ti tekna газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 10:48
konecno ......газење%20од%20смеење
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 11:51
требаше да си го сакам Гоце
како што заслужувал. плачење
Кон врв
fer-g Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Септември.2007
Локација: Cayman Islands
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fer-g Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 12:38
изненадување       плачење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 12:51
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

требаше да си го сакам Гоце
како што заслужувал. плачење


A nie ?
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 13:00
nas koj ne onakvie голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.