IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Највозбудливиот дечко има...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Највозбудливиот дечко има...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 17>
Прашање: ...
Одговор Гласови Статистика
8 [1,01%]
35 [4,41%]
101 [12,72%]
11 [1,39%]
159 [20,03%]
337 [42,44%]
127 [15,99%]
16 [2,02%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2007 во 23:36
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Mi zalici deka opisuvas pajak
 
не пајак бре туку секси дечкотрепкањетрепкање



Ondak spajdermen
Кон врв
KaTeNcE1111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaTeNcE1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 18:56
A ubavi oci? лутина
You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 21:08
Pajakot ima samo dolgi trepavici, a za oci bas i ne sum siguren
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 22:07
Visok, plav, so sexy razvieno telce, ubava nasmevka, smisla za humor, pameten,stil na oblakanje, da znae da se ponasa so zenska..........ima takov ili ova e samo BUJNA FANTAZIJA ???? doborvolci neka se prijavat !!!!!!!
I will always love you
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 22:14
Nema ovde takvi, sve sme u glavno niski, crni, zakrzlaveni, bez zabi, namkori, glupi, se oblakame u vuneni eleci i visoki gumeni cizmi, kako od planina da sme simnati oti naviknati na ovci i magarici. Ako sakas takvi, na pravo mesto si
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 23:51
Epa sakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam takov deckoooooooooooo
PERFEKTEN hehe, se salam, ne baram sovrsenstvo NIKOJ NE E SOVRSEN i znaete so sekad se zatreskuvame v poinakvi od onakvi kakvi sto sme barale.
I will always love you
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 23:56
I will always love you
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 00:06
Ja na primer ic ne sum ubav i duri zenskite se gadat,a baska site me izbegavaat i zatoa dremam ovde na forum za kolku so nekogo dve - tri recenici muabet da storam so nekogo.
A sto da praam duri i ja imam merak.
Inace rabotam kako zvonar u edna bogorodicna crkva.
Ako nekoja gleda merak u takov, nek se javi...ke i najdeme
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 00:26
Originally posted by zbunet zbunet напиша:


Inace rabotam kako zvonar u edna bogorodicna crkva.



хахаххахахахахах, како што јадев, го плукнав јадењето од смеење, да те ебам збунет, кај најде овоа да го пишеш газење%20од%20смеење
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 01:11
моме, гледаш дека не се бараат само пари и кола?
сите сте материјалистки, се бара материјал, ама на друго место, т.е. до колена смеење среќа газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 02:13
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja na primer ic ne sum ubav i duri zenskite se gadat,a baska site me izbegavaat i zatoa dremam ovde na forum za kolku so nekogo dve - tri recenici muabet da storam so nekogo.A sto da praam duri i ja imam merak.Inace rabotam kako zvonar u edna bogorodicna crkva.Ako nekoja gleda merak u takov, nek se javi...ke i najdeme



HAHAHAAHAHAAHA lele stvarno ne si zdrav, i mene me iznasmea
I will always love you
Кон врв
AlisaMM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AlisaMM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2007 во 10:58
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Da e mesavina od vibrator i bankomat bez limit
 
E ovoj odgovor bas mi se sviga
 
Alisa
Кон врв
AlisaMM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AlisaMM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2007 во 11:51
a inaku drugive odgovori mi licat kako odgovori od devojcinja-tinejdzerki koga ke gi prasaat kakov decko sakaat, i oni celite zbuneti  i trepkaat i vikaat: plav li crn nema veza, ocite da mu bidat vakvi, obravcinjata takvi, gazeto onakvo, kako za vo smomenarka sto ja pisuvavme koga bevme osnovno
Alisa
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2007 во 15:17
ispaga po stomacni ne se palat zenive :)
jas pa vikam ce perat na niv :)
ama niv ne gi ni interesira izgleda stomacista sakaat:)
трепкање
pa ako mu e do kolena kako ce ve ebe ah vie izgleda ne ste imale problem ili ne ste probale so bozdogani da si igrate da vidite dali cel ce mozete da go primite ]
nekoja eve da kazeme nad 24sm:)
a?
plus debelotina a za pod miski ebate od covekot urda ako sobira pod miski:)
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.