IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Како да се стане хакер?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да се стане хакер?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2008 во 02:40
ja sk idem na k*rs za hakere onda sve kju ve uzdrmam
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2008 во 10:48
Ja veke sum HacKeR
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 15:20
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Ja veke sum HacKeR


Докажи голема%20насмевка
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2008 во 17:48
abe luge nemam poima od haknuvanje i krakuvanje ali vie ova sto go zborite ne e haknuvanje tuku e kraknuvnja
Кон врв
Deko* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Deko* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2008 во 17:56
c c c seto hakerista ovde
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2008 во 20:34
Научете да програмирате после ќе станвате хакери намигнување
Кон врв
Deko* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Deko* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2008 во 21:24
ni ke stanvat ni ke bidit
Out of my mind. Back in five minutes. . .
Кон врв
Sale_bt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sale_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2008 во 16:22
Flipsi за таа книгта hakerski tajni кој е авторот и колку е цената ? Ме интересира !!!
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2008 во 17:08
hareki ? eve vi mojata IP 80.77.158.126 pa pokazete se na delo pa da vi pokazam ja na delo a najdobro za hakiranje preku linux..
Otvori Se Zezame ! Da Ne Vlezeme Sose Vrata!
Кон врв
andrej4eto995 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај andrej4eto995 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 00:57
zdravo hakeri
ke moze li da mo kazete nekoe program4e ili upatstvo za haknuvanje na skype
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2008 во 17:43
Originally posted by k45p3r k45p3r напиша:

aj zdr. abe koj sakat da postanit haker?abe za eden den ne se mojt more!Trebit mnogu da ucis za da si haker.A ko so gledam na forumov nikoj nemat zelba za to!aku nekoj imat neka mi kazit??


Jas imam i toa mnogu golema
Кон врв
FireHeart Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Октомври.2008
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FireHeart Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 21:57
И јас исто така многу голема само кажи од кај да учам веднаш се фаќам за работа позз
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 23:07
Кога сме кај тројанци и хакнување баш напрајв еден keylogger во C++,само уште се мачам со делот кај што програмата треба да пушти е маил кај мене со логот што го зачувува,сокетс,страшна работа то.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
FireHeart Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Октомври.2008
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FireHeart Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 12:32
Bravo be ae koga ce ja dovrsis ako sakas prati mi ja (ako moze)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.