IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Колку го сакаш?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку го сакаш?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 37>
Автор
Порака
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 12:19
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

Originally posted by Angle Angle напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

taka mislis....ne moze da sakas nekoj,pa za tolku kratko vreme pak da sakas drug.....barem ne u moj slucaj.....kaj mene treba doooobar period da pomine,pa kukanja,tesenja,gluposti......za pak da mozam da si go otvoram srceto i da sakam nekoj........ko sto sakam sega!Big%20smileHeart
Jas mislam deka i ne sum go sakala.Mozda mi bil simpaticen,no sea sfativ deka sum ludo vljubena vo drug.....MNOGU GO SAKAM!!!!!!
oooo,devojcice....zasto mislam deka i ovoj sto sega vikas deka go sakas,koga ke go karis i koga ke pocne da te zamara(ko sto si pisa u eden post),ke ispadne deka ni nego ne si go sakala....Confused
 
Ne ovoj iskreno go sakam veke 2 god. Ima i eden drug....(od skolo-ama ne e od prvaSmile)LOLI skoro sekoas koa pisuvam na ovaa tema toa MNOGU GO SAKAM se odnesuva ili na toj od Struga ili na toj od skolo...LOL
 
 
 
 
 
 
PS lele sea sfativ kolku sum lesno zaljubliva licnostLOLLOLLOL
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 12:20
Originally posted by Angle Angle напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

Originally posted by Angle Angle напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

taka mislis....ne moze da sakas nekoj,pa za tolku kratko vreme pak da sakas drug.....barem ne u moj slucaj.....kaj mene treba doooobar period da pomine,pa kukanja,tesenja,gluposti......za pak da mozam da si go otvoram srceto i da sakam nekoj........ko sto sakam sega!Big%20smileHeart
Jas mislam deka i ne sum go sakala.Mozda mi bil simpaticen,no sea sfativ deka sum ludo vljubena vo drug.....MNOGU GO SAKAM!!!!!!
oooo,devojcice....zasto mislam deka i ovoj sto sega vikas deka go sakas,koga ke go karis i koga ke pocne da te zamara(ko sto si pisa u eden post),ke ispadne deka ni nego ne si go sakala....Confused
 
Ne ovoj iskreno go sakam veke 2 god. Ima i eden drug....(od skolo-ama ne e od prvaSmile)LOLI skoro sekoas koa pisuvam na ovaa tema toa MNOGU GO SAKAM se odnesuva ili na toj od Struga ili na toj od skolo...LOL
 
 
 
 
 
 
PS lele sea sfativ kolku sum lesno zaljubliva licnostLOLLOLLOL
 
uzivaj milickoWinkLOL
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 12:21
Originally posted by Angle Angle напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

Originally posted by Angle Angle напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

taka mislis....ne moze da sakas nekoj,pa za tolku kratko vreme pak da sakas drug.....barem ne u moj slucaj.....kaj mene treba doooobar period da pomine,pa kukanja,tesenja,gluposti......za pak da mozam da si go otvoram srceto i da sakam nekoj........ko sto sakam sega!Big%20smileHeart
Jas mislam deka i ne sum go sakala.Mozda mi bil simpaticen,no sea sfativ deka sum ludo vljubena vo drug.....MNOGU GO SAKAM!!!!!!
oooo,devojcice....zasto mislam deka i ovoj sto sega vikas deka go sakas,koga ke go karis i koga ke pocne da te zamara(ko sto si pisa u eden post),ke ispadne deka ni nego ne si go sakala....Confused
 
Ne ovoj iskreno go sakam veke 2 god. Ima i eden drug....(od skolo-ama ne e od prvaSmile)LOLI skoro sekoas koa pisuvam na ovaa tema toa MNOGU GO SAKAM se odnesuva ili na toj od Struga ili na toj od skolo...LOL
 
 
 
 
 
 
PS lele sea sfativ kolku sum lesno zaljubliva licnostLOLLOLLOL
Ama brojot na maskite na mojot spisok pagja-do pred nekolku meseci bese 20 a sea se 2 (ama vo sekoj moment moze da se pokaciLOL)
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2006 во 21:10
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Nishto ne e premnogu....ili go sakash ili ne....a jas go sakamBig%20smile
kogo li go saka ova mome, i shto go ceka koga ke se vrati u Makedonija LOL
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
vesni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vesni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 00:13

Многу го сакам!

 

Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 01:03
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Nishto ne e premnogu....ili go sakash ili ne....a jas go sakamBig%20smile
kogo li go saka ova mome, i shto go ceka koga ke se vrati u Makedonija LOL
 
 
 
EmbarrassedLjubov!?!Wink
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 01:22
a si vikam ima ime coekot
vaka ne moze da se definira
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 02:08
Go sakam be,go sakam!!!...I toa MNOGUUUUUUUUU!!!
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 14:58
se pomalce i pomalceWink
respect my authoritaaa
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 15:15
ne znam ni samata...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sexyemma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexyemma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 16:40

Premnogu go sakam do neba i nazzad 2000000000 pati

Don't drink and drive, just walk and fly
Кон врв
shnajder Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај shnajder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 17:39
ako dobro ora ,ce go sakas,nego kako!!Ouch
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 19:08
Originally posted by shnajder shnajder напиша:

ako dobro ora ,ce go sakas,nego kako!!Ouch
Kako dobro si ja sfatil sustinata na sakanjeto!!Disapprove
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 19:15
go sakam bestseler LOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.