IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Вашиот перфектен партнер,како би изгледал
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашиот перфектен партнер,како би изгледал

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 14:31
добро...значи, драгиве форумџии ги кажаа сите „внатрешни“ особености на идеален партнер. Не би имал што да дополнам...  битно ми е да не е некоја „исфилмана“ која не можи крајот да и се најди и е умислена дека нема друга на светов, да ме прифати каков што сум со сите мани и предности без да се надева дека ќе ме смени...убаво да пее (здравје боже , колку што ќе се успее, кариера планирам со музика), сакам дива девојка (тоа не значи да не знае до каде е крај).... тоа моментално ме удри в глава... има уште многу , „ал не би сад о томе“...

А „каросерискиот“ изглед.... well..., потемна боја на коса - права или накршена, убави крупни очи, сочни усниљубов...  за телото нема што да коментирам-се знае, ама сепак може отстапки (не преголеми) ако другите особини ги иманамигнување

Има и ситни моменти што се ги сакам. На пример не сакам кога се однесуваат „кул“, шмизлање, низ смеењето испуштаат едно „лол“што ми оди на живци, не сакам девојка која била со пола град, мразам на првото излегување да ми раскажува за бившиотлутина, не сакам некуминукативни девојки кои единствено што зборуваат :Да, Не, незнам.... во никој случај не сакам да ме лаже лутина(ни најмалку...)

Се на се, сакам искрена,симпатична девојка што се однесува природно, што ме сака и што нема да ме молкни по кафичи каде што „пука„ Стаклар, зен ....етс....
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 18:03
Originally posted by Joshua_Tree Joshua_Tree напиша:

More Glen te napdnaa kako volci site...oti taka?
Mal sovet...kuti si dupi si i daj samo povrsna slika na ona sto sakas da go kazes...намигнување
Izgleda neverojatno koga ke go kazes taka...zarem ne?
Nisto licno...pls
BEZ LJUTISсреќа
 
Коментарите беа ниски удари и немам намера на такви бесмислености да реплицирам.
Секој треба за себе да си гледа и во својот двор.
 
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 18:09
pa ,pa, pa, koi komentari ,,,za vashiot perfekten partner.,,,.....
pa dobro ke recham ........
tolku prohtevi vakvo takvo........
sve e toa OK !!
ama shto nudite  VIE za bidete zasluzhni da go dobiete seto toa shto go posakuvate ???
aaaa?
??трепкање
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 18:13
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

pa ,pa, pa, koi komentari ,,,za vashiot perfekten partner.,,,.....
pa dobro ke recham ........
tolku prohtevi vakvo takvo........
sve e toa OK !!
ama shto nudite  VIE za bidete zasluzhni da go dobiete seto toa shto go posakuvate ???
aaaa?
??трепкање
прашање на место... сепак, не би можел да одговорамизненадување
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 22:27
Hmm...jas nudam cudesno patuvanje vo svetot na ubavite nesta.mnogu ljubov,razbiranje,kompromis,prifakanje,neznost i duhovno nadopolnuvanje...
I se razbira pola kilo piperki ljuti....голема%20насмевка

“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2009 во 23:04
BUKVALNO kako toj sto sega mi e vo misli љубов
Toj e toa sto sekogas go barav vo edno masko...мечтаење
PS i visok e плазење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 01:33
немам јас перфектен........и нема да имам
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 13:23
Samo EDNO SRCE polno so ljubov,razbiranje,bogat duh i intelekt....ne vervam deka e mnogu a?збунетост
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
Milaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
unique

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 13:32
треба да биде ЧОВЕКзадоволство
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 23:58
nema perfekten...sekoj si ima mani i slabosti
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 23:59
Da... ama necii maani izgledaat simpaticno.
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2009 во 00:00
Некои маани ми изгледаат совршено.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2009 во 00:10
mozebiголема%20насмевка
Кон врв
ajde_dojdi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ajde_dojdi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2009 во 00:19
abe da bide kako Bijonsi ama ne kako ova od na forum
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.