IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Груевски и ВМРО-ДПМНЕ пред тотален колапс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Груевски и ВМРО-ДПМНЕ пред тотален колапс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:25
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

пази да не се сопнеш


благодарам на предупредувањето
убаво од тебе
ќе ти памтам роза



Изменето од anakin - 26.Март.2009 во 00:25
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:25
Originally posted by anakin anakin напиша:


јас за моите предци слушнав од моите предци а тие од воите предци
за тоа грујо не ми е потребен
а  тебе??????
 
....Јас сум од Словенија,...а пак се декларирам и осеќам како македонец,....чудно ....се прашувам зошто,....!?...


Изменето од anastea - 26.Март.2009 во 00:28
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:27
ич не ми е гајле
нит ме интересира
 
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:28
Да ве потсетам на темата: Груевски и ВМРО-ДПМНЕ пред тотален колапс?
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:29
Originally posted by anastea anastea напиша:

Да ве потсетам на темата: Груевски и ВМРО-ДПМНЕ пред тотален колапс?


да така е

да се каже ваква реченица и ако е со прашалник, значи скроз да се нема сенс за реалноста


SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:36
На основа на што е отворена оваа тема го молам авторот да објасни...
Дали 25 градоначалнички места во првиот круг и водството на Иванов се сметат за колапс...???
Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:37
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

На основа на што е отворена оваа тема го молам авторот да објасни...
Дали 25 градоначалнички места во првиот круг и водството на Иванов се сметат за колапс...???
 
...колапсот допрва доаѓа!,....да видиме дали грешам!?....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:38
Originally posted by dras dras напиша:

Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

На основа на што е отворена оваа тема го молам авторот да објасни...
Дали 25 градоначалнички места во првиот круг и водството на Иванов се сметат за колапс...???
 
...колапсот допрва доаѓа!,....да видиме дали грешам!?....


не да грешиш
но изгледа вчера си гледал WALL-E
pa si pod toj dojam


Изменето од anakin - 26.Март.2009 во 00:39
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:43
Originally posted by anakin anakin напиша:

Originally posted by dras dras напиша:

Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

На основа на што е отворена оваа тема го молам авторот да објасни...
Дали 25 градоначалнички места во првиот круг и водството на Иванов се сметат за колапс...???
 
...колапсот допрва доаѓа!,....да видиме дали грешам!?....


не да грешиш
но изгледа вчера си гледал WALL-E
pa si pod toj dojam
 
...не гледам WALL-E,...но ги гледам луѓето кај бркаат нешто по контејнерите,....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:43
Епа ај тогаш ќе си легнам...

И се надевам до утре ќе добијам одговор на моето прашање...

На основа на што се должи темата???

Значи имали некој конкретни информацији или е темата хипотетичка, ШТО БИ БИЛО КОГА БИ БИЛО???

Еве јас лично тврдам дека рејтингот ќе им се зголеми имајќи го предвид фактот дека Љубе е завршена прикаска а тие гласови беа земени од ВМРО вци кои на некој начин сакаа да му оддадат почит на Љубе но на крај се виде дека беа изманипулирани ...
Така да комотно може да се смета на минимум 120000 гласови плус на контото на ВМРО...




Изменето од anastea - 26.Март.2009 во 00:46
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:44
И доста!
Тука да завршат сите офтопици и лични препукувања за вечерва, инаку ќе морам да ја затворам темава.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:44
.не гледам WALL-E,...но ги гледам луѓето кај бркаат нешто по контејнерите,....

vo slovenija??????????голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:46
И се надевам до утре ќе добијам одговор на моето прашање...


ti samo nadevaj se, koj moze da ti objasni fantazija???? nikoj breголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
dras Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 858
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dras Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 00:50
Originally posted by anakin anakin напиша:

.не гледам WALL-E,...но ги гледам луѓето кај бркаат нешто по контејнерите,....

vo slovenija??????????голема%20насмевка
 
....можеби Словенија ја тресе глобалната криза,...но контејнерите во Словенија се еколошки, за различен користен отпад,...за жал во нашите контејнери се генерира егзистенцијата на некои македонски граѓани,.... дали социјалните програми на Владата ќе ја надминат егзистенционалната епопеја на некои категории  македонски граѓани!?...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.