IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - КАКО БЕШЕ ТЕКСТОТ - забавна емисија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

КАКО БЕШЕ ТЕКСТОТ - забавна емисија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
BarbB Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 149
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BarbB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 22:57
катастрофа, не знам зошто Драган Вучиќ е на тв воопшто
Кон врв
WhizKid Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 13.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WhizKid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2008 во 18:23
Сиромашно средена.
И во хрватската верзија има вакви комични ситуации како со копривата во „Свирете ја зајди зајди„ ама барем можеле по човечки да ја направат, а не сељачки.
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 17:13
da ja vidi nekoj stranec emisijava ke misli deka sme nekoe africko pleme zapusteno i ostanato vo 18 vek ne samo po scenografijata tuku i po pristapot na voditelot i po odnesuvanjeto i znaenjeto na natprevaruvacite mislam kaj gi naogaat samo nemam poima ali stvarno drva se lugeto
faster then light :D
Кон врв
LoveSoul Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LoveSoul Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2008 во 14:25
KATASTROFA...kaj emisijata e uzas ..a pa lugjeto koi se prijavuvaat da ne zboram...voditelot mislma nema potreba ni da spomnuva zoshto nadminuva se shto se narekuva glupost i uzas
Кон врв
ladyzaki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ladyzaki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2008 во 15:13
Originally posted by dark dark напиша:

da ja vidi nekoj stranec emisijava ke misli deka sme nekoe africko pleme zapusteno i ostanato vo 18 vek ne samo po scenografijata tuku i po pristapot na voditelot i po odnesuvanjeto i znaenjeto na natprevaruvacite mislam kaj gi naogaat samo nemam poima ali stvarno drva se lugeto

izvini sto te citiram ama stvarno mislenjevo e ..........газење%20од%20смеење аплауз se slozuvam so tebe
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2008 во 20:41
Originally posted by ladyzaki ladyzaki напиша:


Originally posted by dark dark напиша:

da ja vidi nekoj stranec emisijava ke misli deka sme nekoe africko pleme zapusteno i ostanato vo 18 vek ne samo po scenografijata tuku i po pristapot na voditelot i po odnesuvanjeto i znaenjeto na natprevaruvacite mislam kaj gi naogaat samo nemam poima ali stvarno drva se lugeto
izvini sto te citiram ama stvarno mislenjevo e ..........газење%20од%20смеење аплауз se slozuvam so tebe


Moram i ja da se slozam..definitivno e taka..da vidi nekoj bi se iznasmeal slatko..begaj Dragane od tv ne ne brukaj covece vise..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2008 во 21:06
ima edna pesna od kulturno umetnicki rabotnici se vika vasite 5 minuti mislam odgovara pesnata pesnata


kako menzadzer bi bil poveke od odlicen no za voditel tapa e
faster then light :D
Кон врв
lord ivan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lord ivan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 11:29
ma,kakov menadzer.tuku mozda menadzer na kravi i telinja
Кон врв
abracadabra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај abracadabra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 21:12
Сељачиштето е крал на кичот и малограѓанштината.Не треба да го избркаат од телевизијата туку од Македонија за да не не брука низ светот!
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 21:15
Abe stvarno emisijata e tapa. Nisto intertesno nema, samo ednas ja imam gledano i nemam namera pak da ja gledam. Vucic samo pravi budali od gostite, ustvari gostite pravat budali sami od sebe
Кон врв
Martina_3 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Martina_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2008 во 23:00
Dragan kaj e idiot pa se trudi i gostite so e mozno poveke da gi napravi idioti t.e. tie sami pravat budali od sebe ali ednas gledav ednas uste ednas amin
Кон врв
tamara1990 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tamara1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2008 во 14:19
Iskreno mene Vucic mi se bendisuva kako pojava,e sega bil prepotenten...pa da prepotenten e ama nema covek bez nekoj nedostatok na planetava...Ama emisijata stvarno e ``gjon``mislam emisijata e dobra tuku ucestvuvacite potocno natprevaruvacite se `gjon`ni glas ni stas ni zabi nemaat duri...Ama za seir gledanje dobra e
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2008 во 18:40
Originally posted by tamara1990 tamara1990 напиша:

Iskreno mene Vucic mi se bendisuva kako pojava,e sega bil prepotenten...pa da prepotenten e ama nema covek bez nekoj nedostatok na planetava...Ama emisijata stvarno e ``gjon``mislam emisijata e dobra tuku ucestvuvacite potocno natprevaruvacite se `gjon`ni glas ni stas ni zabi nemaat duri...Ama za seir gledanje dobra e



Vucic bil ok???????????? Ova ne e mozno nekoj da go misli!!!!!

Za da bide prepotenten bi trebalo da e inteligenten, a on e poglup zdravje, pa moze da bide samo zamisljotina teska........
Кон врв
ZeroCool Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeroCool Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2008 во 20:40
Mislam deka nitu Dragan mnitu emisijata ne se vo red
emisijata e katastrofa i vo Makedonija dosega nemalo polosa TV emisija od ovaa , i ako kopira Dragan vece neka kopira kako treba
neka se ogleda malku na NOVA TV kako se pravi takva emisija
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.