IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како знаете дека сте заљубени?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како знаете дека сте заљубени?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 18:56
Originally posted by Xicor Xicor напиша:

Imam peperutki u stomakot
ne ucam
slusam baladi
Koga ke ja vidam po sto pati ja guskam
KOga ke me gusne ona se prepotuvam
i taka :D
 
bravos mnogu iskren odgovorаплаузаплаузаплаузаплаузаплауз mi se dopaga odgovorot?????
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 02:19
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Жива вистина ти кажав...таква сум...јас дури и се разболувам од љубов, брлавам, брлавам и на крај се тралалосувам...љубов




...uuuf...bestraga...taka i Shime pokojni...pa bog da go prosti otide...(pu-pu skraja da e)...плазење

Што биднало со Шиме, Бог да го прости, ме извади од памет, дај кажи нешто ме замисли, белки поука да извлече оваа луда глава што за љубов се дава?


...nema spas tuka svetice, ne e toa voda casha pa sipi-napise, ili plukni zalepi neshto...hahahahaaa...nemaj gajle od ljubav samo Romeo i Julija crknale...ke se opraish nekako aj...плазењеголемо%20гушкање
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 16:42
Ај да ти поверувам...среќа
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 10:28
Koga ke lapnamam edna maslinka i se custvuvam prejaden.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 10:58
koga se branam od nepravedni obvinuvanja...oti ja ne sum takov
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 11:02
Treskam gluposti povekje od voobicaeno i sekogas sum off topic. A,da...i koga mi zbori go gledam kako tele vo sarena vrata i stanuvam preterano povredliva na sekoja sitnica i zatoa treba mnogu da vnimava bidejki reagiram impulsivno so navredlivi zborovi i bez mozok
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 12:24
пааа,не знам како знам...едноставно знам!
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 13:40
da bidam iskren jas spagjam u onaa grupa na lugje na koi sostojbata na zaljubenost bas i ne im deluva mnogu pozitivno stimuliracki.
Imeno kako znam deka sum zaljuben?
Ednostavno...slabo jadam-ili pa voopsto ne jadam,spijam od 3-4 casa max. posle celosno sum otsuten-kao da se naogjam u nekoja bestezinska sostojba.Nisto i nikoj ne mi se bitni i vazni,ne mozam nisto da rabotam,ucenje ne doagja v predvid,ziveam od gledanje do gledanje so ljubovta,a koga sum sam go preispituvam sekoj kazan zbor,sekoj gest,sekoja mimika...Analiziram sto mi rekol,kako,zasto,pod koi okolnosti..a sto sakal so toa da kaze ..Stanuvam paranoicen,otsuten,zbrlaven ..i toa bez pricina.
Sva srekja sto retko se zaljubuvam...ali koga toa kje se desi..na mene toa deluva kao zemjotres od 7 stepena spored Rihter.
i..btw...koj bi sakal da se zaljubi ako ima simptomi kako moite

p.s. Zatoa imam apel do site...Ako znaete nekoe care ...pomagajte
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 13:52
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

пааа,не знам како знам...едноставно знам!

И јас исто. Ама се случува да бидам влубен во две во исто време, што е негативност.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 20:03
Пааа...едносатвно немам контрола врз себеси!!!НЕкој друг ме управува!!!
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 22:31
VJUBENA DO USI!!!
PEPRUTKI LETAAT VO STOMAKOT I NE MI DAVAAT MIR!!!
KOGA NE E POKRAJ MENE,MISLITE MI SE KAJ NEGO!!!   
RASPOLOZENA ZA SEKAKVA AKTIVNOST: CITANJE, PISUVANJE, CISTENJEEEE, APSOLUTNO SE BEZ POTESKOTII!!!
I KOGA KE PUSTAM GLASNO MUZIKA TESKO NA KOMSIITE!!!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 22:32
A ISPUSTIV DA PISAM:
KOGA E DO MENEEE, MMMM, SE ZNAEE......           
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 22:35
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

da bidam iskren jas spagjam u onaa grupa na lugje na koi sostojbata na zaljubenost bas i ne im deluva mnogu pozitivno stimuliracki.
Imeno kako znam deka sum zaljuben?
Ednostavno...slabo jadam-ili pa voopsto ne jadam,spijam od 3-4 casa max. posle celosno sum otsuten-kao da se naogjam u nekoja bestezinska sostojba.Nisto i nikoj ne mi se bitni i vazni,ne mozam nisto da rabotam,ucenje ne doagja v predvid,ziveam od gledanje do gledanje so ljubovta,a koga sum sam go preispituvam sekoj kazan zbor,sekoj gest,sekoja mimika...Analiziram sto mi rekol,kako,zasto,pod koi okolnosti..a sto sakal so toa da kaze ..Stanuvam paranoicen,otsuten,zbrlaven ..i toa bez pricina.
Sva srekja sto retko se zaljubuvam...ali koga toa kje se desi..na mene toa deluva kao zemjotres od 7 stepena spored Rihter.
i..btw...koj bi sakal da se zaljubi ako ima simptomi kako moite

p.s. Zatoa imam apel do site...Ako znaete nekoe care ...pomagajte


a bre z`s nikoj ne saka da mi pomogne
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 22:38
a koj bi sakal bas tebe da ti pomogne?? плазење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.