IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ФЕНИКСОТ ПОВТОРНО СЕ РАЃА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФЕНИКСОТ ПОВТОРНО СЕ РАЃА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 291292293294295 915>
Автор
Порака
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:44
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by kasper kasper напиша:

Originally posted by Valerija 2 Valerija 2 напиша:

Kasperce.....od drugo ne te stega...sem od zeni...
....ne be Val...greska....ne se palam na zeni sem ako ne se razvedeni....devojcinjata mi se seuste pointeresni....otpagas...zalmi e....LOLLOLLOLLOL
 
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
 
LOLLOLLOL..hehehhe otpagame site triLOLLOL
...e zaso be otpagate.................pa imate komsivki,prijatelki......epa tie ke vi preraskazat.....bitno e da se druzime....da bideme slozni i edinstveni....sekoj pomaga tamu kaj so moze....pa jas ke vi vozvratam nekogas.....ke namestam nesto na vasite mazi da ne ve maltretiraat mnogu.....LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:44
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by kasper kasper напиша:

Originally posted by Valerija 2 Valerija 2 напиша:

Kasperce.....od drugo ne te stega...sem od zeni...
....ne be Val...greska....ne se palam na zeni sem ako ne se razvedeni....devojcinjata mi se seuste pointeresni....otpagas...zalmi e....LOLLOLLOLLOL
 
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
 
LOLLOLLOL..hehehhe otpagame site triLOLLOL
 
HEHEHEHE...........A BE SE SMEAM KAKO BUDALA...E ME RASPOLOZIVTE, NEMA STO.....
..A MENE NE ME MESAJTE....JAS NITU SUM BILA NA LISTA.....KASPER MI E NAJDOBROTO DRUGARCE NA SAJTTongue
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:46
A DA MESTIS NA MAZOT MI..NI VO SON......KUSO DA E AKO NE MOZE SAM DA SI NAJDE....LOLLOLLOL
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:46
Originally posted by kasper kasper напиша:

Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by kasper kasper напиша:

Originally posted by Valerija 2 Valerija 2 напиша:

Kasperce.....od drugo ne te stega...sem od zeni...
....ne be Val...greska....ne se palam na zeni sem ako ne se razvedeni....devojcinjata mi se seuste pointeresni....otpagas...zalmi e....LOLLOLLOLLOL
 
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
 
LOLLOLLOL..hehehhe otpagame site triLOLLOL
...e zaso be otpagate.................pa imate komsivki,prijatelki......epa tie ke vi preraskazat.....bitno e da se druzime....da bideme slozni i edinstveni....sekoj pomaga tamu kaj so moze....pa jas ke vi vozvratam nekogas.....ke namestam nesto na vasite mazi da ne ve maltretiraat mnogu.....LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
AngryAngryAngryAngry
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:47
zlato moe brisi poslednata recenicaaaaaa..oti ke me nalutishAngry
Кон врв
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:47
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

A DA MESTIS NA MAZOT MI..NI VO SON......KUSO DA E AKO NE MOZE SAM DA SI NAJDE....LOLLOLLOL
.......abe se e vo red toa Lili....ama mnogu e interesno na "nevideno".....he-he.....pa uste dve ako mu se soberat......heheheeeee.......edna nedela "raat" ke si bides potoa......WinkLOLLOLLOL
da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
Teta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 3503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:48
sto e ova????Shockedmestenje?Shocked
A creative mind will always survive bad advice
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:48
Originally posted by kasper kasper напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

A DA MESTIS NA MAZOT MI..NI VO SON......KUSO DA E AKO NE MOZE SAM DA SI NAJDE....LOLLOLLOL
.......abe se e vo red toa Lili....ama mnogu e interesno na "nevideno".....he-he.....pa uste dve ako mu se soberat......heheheeeee.......edna nedela "raat" ke si bides potoa......WinkLOLLOLLOL
AKO SAKA DA IMA "TRAJNI POSLEDICI" ZA VEK I NAVEK, NEKA PROBA............LOLLOLLOL
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:48
Originally posted by marijana marijana напиша:

zlato moe brisi poslednata recenicaaaaaa..oti ke me nalutishAngry
....O.K...........izbrisano.....ama dve komsivki baram kako "osteta"........WinkLOLLOLLOL
da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:49
Originally posted by Teta Teta напиша:

sto e ova????Shockedmestenje?Shocked
TETOOOO, SE JAVUVAS VO VISTINSKI MOMENT.....Tongue
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:49
Originally posted by Teta Teta напиша:

sto e ova????Shockedmestenje?Shocked
 
tetoooooo..se vratiBig%20smile
Кон врв
Teta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 3503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:49
deteto na leva noga e stanat?????Shocked
A creative mind will always survive bad advice
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:49
TETAAAAAAA...DOBREDOJDE..PAKHugThumbs%20Up
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 13:50
Originally posted by Teta Teta напиша:

sto e ova????Shockedmestenje?Shocked
....Tetoooooo.......HugHugHug.......samo gi "jadosuvam"..........ne sum tolku nenormalen na najdobrite prijatelki da im pravam "raskapacii".......Wink
da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 291292293294295 915>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.