IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе запалиме цигара?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе запалиме цигара?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 254255256257258 1364>
Автор
Порака
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:02
ах, Алане,Алане...

Од кај може Мичо наш све да знае?
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:07
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a ti od nostalgija , pa nikako da se otkazes od bituskiot dijalekt ? газење%20од%20смеење


a sco jet pa tea problem, nikomu do sea ne mu posmetalo pa ne trebit ni tebe, i ti glea usce na titota mu go jajs k*ro pa nikomu niso, a ja bar na svoj majcin jazik zborvam
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:11

................. se nadevam procita ...



Изменето од miroslav_g8 - 25.Септември.2008 во 22:11
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:12
sco?
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:15
ne se sekiraj ... kje ti prepratam po meckata газење%20од%20смеење
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:16
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

ах, Алане,Алане...

Од кај може Мичо наш све да знае?


mila znaes koe mu e na Muco sredno ime? Micho Internet Marshalot
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:17
Originally posted by blagorodna blagorodna напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a ti od nostalgija , pa nikako da se otkazes od bituskiot dijalekt ? газење%20од%20смеење


a sco jet pa tea problem, nikomu do sea ne mu posmetalo pa ne trebit ni tebe, i ti glea usce na titota mu go jajs k*ro pa nikomu niso, a ja bar na svoj majcin jazik zborvam

ej ajt ne se foliraj mala
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:18
a patem , posto gledam deka si sama , mozes i da ja zanocis газење%20од%20смеење ... nema da bide ni prv , a ni posleden pat .... bitushani болен
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:18
ne razbira ama ne jet vazno, a ti igraj si tito ako ti ptrajt cejf, sigurno doma ne te fermat nikoj pa sakas da naredvis ka tita i ti, ama al si licen ka nego toea jet vise podruga rabota
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:19
има време...ќе научам...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:20
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a patem , posto gledam deka si sama , mozes i da ja zanocis газење%20од%20смеење ... nema da bide ni prv , a ni posleden pat .... bitushani болен


Micho prijatele...daj be ne se zamaraj...stavi ja na IGNORE....kazi mi znaes li nesto za kumata?...Sto se ima deseno...ti mora da znaes
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:24
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a patem , posto gledam deka si sama , mozes i da ja zanocis газење%20од%20смеење ... nema da bide ni prv , a ni posleden pat .... bitushani болен


a ti glea so ovega digena imas rabota, mi kazaa al tokj je toj diogeh, pa mojt tebe da ti go prata mecoko da ti prajt drustvo, bre rasipani edni, sve pederaana po furumo
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:27
Originally posted by blagorodna blagorodna напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a patem , posto gledam deka si sama , mozes i da ja zanocis газење%20од%20смеење ... nema da bide ni prv , a ni posleden pat .... bitushani болен


a ti glea so ovega digena imas rabota, mi kazaa al tokj je toj diogeh, pa mojt tebe da ti go prata mecoko da ti prajt drustvo, bre rasipani edni, sve pederaana po furumo


ej fokic...aj prosetaj vidi dali sum tamu na livadata u tvoe selo...ako ne sum vidi pred selska zadruga da ne pijam pivo so brat ti...i zatvori vrata na iskacanje...te molam   
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:28
Originally posted by blagorodna blagorodna напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a patem , posto gledam deka si sama , mozes i da ja zanocis газење%20од%20смеење ... nema da bide ni prv , a ni posleden pat .... bitushani болен


a ti glea so ovega digena imas rabota, mi kazaa al tokj je toj diogeh, pa mojt tebe da ti go prata mecoko da ti prajt drustvo, bre rasipani edni, sve pederaana po furumo
 
ti se obiduvas nesto da kazes ili mecka ti go ima lapnato jazikot збунетост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 254255256257258 1364>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,594 секунди.