IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Другарство меѓу машко и женско= ЉУБОВ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Другарство меѓу машко и женско= ЉУБОВ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 33>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:26
Enigmic,
Jas sum,cvrsto ubedena u mojava konstatacija
posto iskreno,nieden maz dosega,ne se ni obidel da mi stane ili ostane prijatel,ha,ha....голема%20насмевка
 
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:26
Ha,ha Enigma,masazerot...
a be kaj ti tekna...
i mislis...kje mu bidam drugarka...голема%20насмевказбунетост
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:27
Nikogas ne sum se raspishala na tema
kako,sega....nikogas
ama,ocigledno...mi s etrefna temava
Pozz do avtorot na istavaголема%20насмевкаголемо%20гушкање
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:27
mi zamolcavte
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:28
val garantiram.i togash ke te pobijam vo mislata deka nemoze.........hahahah...na kraj sepak ke pobedi drugarstvoto
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:30
Jas tuka sum,Enigmic
mislam,sto da napisam,sledno..голема%20насмевка
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:30
ubava tema val........ima shto da se kaze......a kaladont ostajte so didi,hahahh,dajte da pishuvame vaka konktretno na tema.......sekoja cest za avtorot kako da mi ja procital mislata ,koj i da e
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:31
a fiks kaj se izgubi,ili i on misli kako da me ubedi vo sprotivnoto.........hahahah
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:33
Originally posted by ENIGMA ENIGMA напиша:

znaesh deka nekogash za nekoi raboti mi e polesno da zboram so drugar otkolku so drugarka........zashto obicno od ist pol toj shto ti e nekako kako da te svaka pogreshno ili pak nesaka ili ne znae da ti pomogne vo odredena situacija.......


е за кои работи ти е полесно да разговараш со машко?
дали поарно изиграле Манчестер јунајтед вчера или предходното коло?

ме зезаш сега Енигма
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:35
ne fiks ,ne te zezam,vaka jas po priroda sum zborliva,i ne se sramam na bilo koja tema da zboram so bilo koj........taka da temata samo da ne e sport zashto toa mi e slaba strana ,za se drugo mozam da zboram so sekoj bez razlika na polot........
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:37
fiks ,a tvojata poraka :ogranici gi svoite zelbi......zarem ne go kazuva bash ovaa shto sega go zborime.......t.e deka ako zelbata e da si samo drugar so nekoj taka i ke bide.........vo sprotivno sekako ke zavladee haos........
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:37
I za zenski problemcinja,Enigmic,,
znam deka ti e polesno so maz ,nego so zena
Zosto sakame povekje Maz-lekar,stomatolog,ginekologголема%20насмевка
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:38
Polseno se otvarame pred maz,
ha,ha
Enigma,
голема%20насмевка
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 13:39
znaci val........poleka no sigurno odime kon kraj na temava.....deka sepak ako se saka se moze,ama pazi samo ako i dvajcata sakaat...........ako eden saka prijatelstvo ,a drugiot neshto drugo,togas propala stvar........
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.