IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - После разделба...пријатели?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

После разделба...пријатели?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 42>
Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 23:00
ma nema sansi be ej......
kakvo prijatelstvo
pa koga ke razmislam podobro ako on bil kriv za razdelbata,togas toj ke e moj najgolem neprijatel
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 23:00
БРЕ ....ОВА СРЦЕ ПАРА...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 23:01
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ma nema sansi be ej......
kakvo prijatelstvo

pa koga ke razmislam podobro ako on bil kriv za razdelbata,togas toj ke e moj najgolem neprijatel


...И ТРЕБА ДА СЕ ПРЕЗЕМАТ ....ПОСЕБНИ МЕРКИ
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 23:41
zosto 'potoa' ostanavme prijateli mi e jasno, no zosto zena mu ne me podnesuva - ne mi e
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 23:48
Originally posted by filmadzijka filmadzijka напиша:

zosto 'potoa' ostanavme prijateli mi e jasno, no zosto zena mu ne me podnesuva - ne mi e


газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

ova e za genijalni misli
ja baram temava

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 23:52
Originally posted by anakin anakin напиша:


Originally posted by filmadzijka filmadzijka напиша:

zosto 'potoa' ostanavme prijateli mi e jasno, no zosto zena mu ne me podnesuva - ne mi e
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеova e za genijalni mislija baram temava


neli e super?
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 23:53
ne ne e super
jas retko mozam da se smeam vaka
no ova e bomba
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

Изменето од anakin - 02.Јуни.2008 во 23:54
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
An4i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај An4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 12:37
so nego sum prijatel samo zatoa sto seuste go sakam ne zaradi drugo
Кон врв
Kali Ma Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 23.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 39
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Ma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 14:29

бевме мноооогу блиски пријатели пред да се деси врска... значи прво имаше пријателство!

се деси врска.... траеше кратко....
 
а сеа како назад у пријателство?
чудно е ...
 
не сакам да прекине пријателството ама се плашам дека не се пуштаме да продолжиме понатаму во животот.....
Кон врв
Tankica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tankica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 16:54
Zavisi kakva e razdelbata...Ako taa bide prijatelska taka i ke prodolzi ama ako e na poinakov nacin togas toa ke izgleda mnogu poinaku...A vo eden smisol od moe iskustvo posle razdelbata ne moze da postoi prijatelstvo...
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 17:10
So site kon koi ne sum cuvstvuvala ljubov,si ostanuvam prijatel
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 21:38
Originally posted by filmadzijka filmadzijka напиша:

zosto 'potoa' ostanavme prijateli mi e jasno, no zosto zena mu ne me podnesuva - ne mi e


...zasho e Makedonka, a Makedonkite ne podnesuvaat konk*rencija...голема%20насмевка
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 23:32
..sto naslov ke da bese ova...

Изменето од zagor - 04.Јули.2008 во 23:34
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Kali Ma Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 23.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 39
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Ma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2008 во 03:53
Originally posted by fragola fragola напиша:

So site kon koi ne sum cuvstvuvala ljubov,si ostanuvam prijatel


е ова ми звучи лошо веќе!
почувствував многу љубов ама..... остана да чувствувам...

па и тоа е доволно не?

љубовта не мора да биде сексуална....


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.