IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Privaten Website
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Privaten Website

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 12:49
Originally posted by JuniorP JuniorP напиша:

eve go mojot.
http://photoshots.blog.com.mk



Prekrasno dovolno informativen da ne ja otvorev temata nemashe da go znam tvojot prekrasen sajt


Petar Petkovski | Photoshots © 2007. Кој ми краде слики, ќе го тужам.

hahahha a
photomatixsot голема%20насмевка
Кон врв
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 12:53
Jane, stariot големо%20гушкање blagodaram na prekrasnata podrshka bash mi e milo shto vi se dopadna мафтање
Кон врв
Parketus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parketus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 02:56
Здраво



Дали е можно некој да ми помогни да го активирам стариот account: Parki





Поздрав
Parki
Кон врв
Dimco Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dimco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 10:43
Parki, Klikni na zaboravena lozinka i na tvojot mail kje ti stigne pass-ot.
I jas go imav istiot problem se dodeka ne im proraboti isprakjanjeto na pass-ot na idividi.

Inaku, mozhda bi trebalo da go optimizirash flash-ot, odnosno da gi otvara slikite(da gi vchituva) duri otkako kje kliknesh na niv, za da se vchituva pobrzo cela strana. Vaka kje ti bide problem dokolku sakash povekje sodrzhina da dodadesh na stranata(povekje fotki) se poteshka i poteshka za vchituvanje kje stanuv.
Inaku, bash mi se bendisaa fotkite.

Pozdrav,
Dimco
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 11:43
parki(ili parketus)
fotkite ti se super (sto go znam od porano) IMHO
vazno e za nekoj koj prv pat ti doagja na virtuelni gosti da mu slozis prikazna... elem, poentata mi e
napravi nekakva klasifikacija, ne stavaj se na edno kupce, taka se gubi nekako prikaznata
poz
sasho
objektiv pred aparat, subjektiv pozadi
Кон врв
Parketus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parketus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 11:46
Димчо неколку пати кликнав на "заборавена лозинка" и ја внесив испратената лозинка но ми кажува дека лозинката не е валидна
Не верувам дека и корисничкото име сум го заборавил

Ако не јово на ново, пак ќе бидам гуштер   
Кон врв
Parketus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parketus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 11:50
Благодарам на предлогот се сложувам со тебе.....кога го правев сајтот повејќе се концентрирав на изработката на истиот него на селекцијата на фотки...мислам дека не е баш практично флеш сајт бидејќи кај некој бавно отвора а тоа резултира со незаинтересираност кај посетителот

Originally posted by сашо сашо напиша:

parki(ili parketus)fotkite ti se super (sto go znam od porano) IMHO vazno e za nekoj koj prv pat ti doagja na virtuelni gosti da mu slozis prikazna... elem, poentata mi e napravi nekakva klasifikacija, ne stavaj se na edno kupce, taka se gubi nekako prikaznatapozsasho
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2008 во 00:13
Parki imash navistina ubava i moderna stranica.

Vidi samo dali mozhesh da go zabrzash lodiranjeto. Edna od tajnite na uspeshnite stranici e brzoto otvaranje. Utvrdeno e deka vo prosek lugjeto chekaat samo okolu 7 sekundi pred da izgubat trpenie i da minat na druga strana.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.